Dnz Film yapımı Seni Çok Bekledim reyting mağduru oldu. Cuma akşamlarının reyting yarışına katılan Seni Çok Bekledim büyük iddialar ile yayın hayatına başlamıştı.

Dnz Film yapımı Seni Çok Bekledim reyting mağduru oldu. Cuma akşamlarının reyting yarışına katılan Seni Çok Bekledim büyük iddialar ile yayın hayatına başlamıştı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı aşk dizisi, Seni Çok Bekledim izleyenler tarafından ilgi görmüyor. Beklediği ilgiyi alamayan Seni Çok Bekledim, reyting sıralamasında ilk 10'a dahi giremiyor. Seni Çok Bekledim'in final yapıp yapmayacağı gündeme geldi. Öte yandan bir diğer izleyici grubu da dizinin final dahi yapamayacağını, yayından kaldırılacağını öne sürdü. Star TV ve Dnz Film ekibinden bu konuya ilişkin açıklama yapılmadı. Seni Çok Bekledim'in final yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Seni Çok Bekledim final mi yapacak? Bitiyor mu?

Aşk dizileri ve romantik filmleri ile sık sık gündeme gelen ve filmleriyle izleyenleri gözyaşlarına boğan Özcan Deniz, yeni dizisinden büyük darbe aldı. Özcan Deniz, Star TV'de başlayan yeni dizisinden umduğunu bulamıyor. Gerek tanıtım filmleriyle gerek reklamları ve açıklamalarıyla, Özcan Deniz yeni dizisinin oldukça iddialı olduğunu öne sürmüştü. Özcan Deniz'in yeni dizisi, Seni Çok Bekledim'de Deniz'e İrem Helvacıoğlu eşlik ediyor. Başarılı ve ekranların sevilen yüzü olan İrem Helvacıoğlu, yeni dizisinde hayal kırıklığına uğramaya devam ediyor. 29 Ocak Cuma akşamı ekranlara gelen ve ilk bölümünü yayınlayan Seni Çok Bekledim beklediği izlenme oranlarına ulaşamıyor.Seni Çok Bekledim Final mi Olacak? Bitiyor mu?

Televizyon ekranlarına her hafta bir dizi gelirken bir dizi gidiyor. Çok hızlı tükettiğimiz tüketim çağında, diziler de tüketilmekten ve yok olmaktan kurtulamıyor. Her bir yeni dizi, ekranlara büyük iddialar ve beklentiler ile gelse de hepsinin sonu aynı oluyor. Pek çoğu final yapamadan yayından kaldırılıyor. Eğer şansı varsa bazıları da final bölümünü yayınlayıp izleyicisine veda ediyor. Seni Çok Bekledim dizisi hakkında da ortaya final iddiası atıldı. Star TV'nin yeni aşk dizisi, Seni Çok Bekledim'in aldığı reytingler karşısında dizinin final yapacağı öne sürüldü. Cuma günü diğer televizyon kanallarında yayınlanan diziler karşısında izlenme alamayan ve izleyici kazanamayan Seni Çok Bekledim final mi olacak? sorusu gündeme geldi.

Seni Çok Bekledim Neden İzlenmiyor? Neden Tutmadı?

Diğer tv kanallarında yayınlanan pek çok sayıda dizi var. Ve hali hazırda sezon başından beri ya da yıllardır yayınlanan diziler, belli bir izleyici kitlesi tarafından izleniyor. Ekranlara yeni gelen ve sezon ortasında yayına başlayan diziler ise genellikle tutmuyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisi Seni Çok Bekledim, Cuma günü yayınlanıyor. Cuma akşamları televizyon ekranlarında diğer kanallarda birçok reyting rekortmeni dizi yayınlanıyor. Cuma akşamları reyting yarışında; Arka Sokaklar, Kırmızı Oda, Ramo, Son Yaz, Payitaht Abdülhamid ve Akıncı gibi diziler yer alıyor. Seni Çok Bekledim dizisi de bu diziler ile yarışamıyor.Konusu ve senaryosu ile farklı bir dizi olmadığı, diğer aşk dizilerine benzediği için de izleyenlerin dikkatini çekmeyi başaramıyor. Hal böyle olunca da izleyici, Cuma akşamı diğer diziler varken Seni Çok Bekledim izlemiyor. İzleyicinin tercih ettiği bir dizi olmayınca da Seni Çok Bekledim, reyting alamıyor. Seni Çok Bekledim dizisinin Cuma günü yerine başka bir gün yayınlanması durumunda daha fazla izleneceği düşünülüyor.

Seni Çok Bekledim Yayın Günü Değişecek mi?

Ekranlara büyük umutlar ile gelen dizilerin bazılarına kanal şans tanıyor. Kanalın diziye tanıdığı bu şans ile dizi, kanalın müsait olduğu başka bir güne geçiş yapabiliyor. Yayın günü değiştirerek final yapmaktan kurtulan pek çok dizi oldu. Seni Çok Bekledim'in de kanal değiştirip değiştirmeyeceği merak edildi. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisi Seni Çok Bekledim yayın günü değişecek mi? sorusu izleyenler tarafından sorulmaya başlandı. Dizinin yayın günü değiştirip değiştirmeyeceği ile ilgili bilgi Star TV'den gelecek.

Seni Çok Bekledim'in yayın günü değiştirmesi durumunda hangi güne geçebileceğine bir bakalım. Cuma akşamları Star TV'de yayınlanan Seni Çok Bekledim, pazartesi gününe geçemez. Pazartesi günü Star TV'de Sefirin Kızı dizisi yer alıyor. Öte yandan Star TV'de perşembe günü Akrep dizisi yayınlanırken pazar akşamı da Menajerimi Ara dizisi yayınlanıyor. Bunun dışında kalan günler için Seni Çok Bekledim yayın günü değişikliği yapabilir.