Dün ilk kez ekranlara gelen ve izleyicisi ile buluşan Seni Çok Bekledim adlı yeni dizi, üçüncü bölümünü yayınladı. Yayınladığı yeni bölüm sonrasında izleyenler dizinin izlenip izlenmediğini araştırmaya başladı. Seni Çok Bekledim adlı dizinin başrollerinde başarılı oyuncu Özcan Deniz ve yine son dönemlerin popüler oyuncularından İrem Helvacıoğlu yer alıyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisi, Seni Çok Bekledim izledin mi merak ediliyor. Cuma günü reyting konusunda yarışan ve birincilik için mücadele eden diziler arasında bir yenisi daha eklendi. Cuma günü yayınlanan Kırmızı Oda ve Ramo dizisi reyting sıralamasında yarışan iki başarılı dizidir. Bu reyting yarışına yeni bir aday daha eklendi. Star TV'de yayınlanan ve Cuma akşamları izleyicisi ile buluşan Seni Çok Bekledim adlı yeni romantik dizi, üçüncü bölümünü dün akşam yayınladı. Peki, Seni Çok Bekledim izlendi mi? Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisi izlendi mi? Seni Çok Bekledim reytingleri nasıl, devam edecek mi ?

Seni Çok Bekledim İzlendi Mi? Reytingleri Nasıl ?

Dün akşam üçüncü bölümü yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisi, izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. 3 haftadır Cuma günleri Star TV'de izleyicisi ile buluşan dizinin izlenip izlenmediği merak ediliyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisi olan Seni Çok Bekledim istediği reytinglere ulaşıyor mu, dizi devam edecek mi araştırılıyor. Seni Çok Bekledim izlendi mi, izleniyor mu ? Seni Çok Bekledim reytingleri nasıl ?

Romantik dizi olan Seni Çok Bekledim, 3 bölüm yayınladı. Seni Çok Bekledim adlı yeni dizi ilk iki haftayı istediği gibi bitiremedi. Seni Çok Bekledim dizisi, ilk 2 hafta istediği reyting sonuçlarına ulaşamadı. İzleyici tarafından izlenmeyen ve izlenme olarak istediğini yakalayamayan Seni Çok Bekledim dizisinin üçüncü bölümünün izlenip izlenmediği merak ediliyor. Seni Çok Bekledim dizisi ilk 2 bölümünde reyting sonuçları sıralamasında ilk 10 içine giremedi. Diğer televizyon dizilerine göre izlenme konusunda oldukça geride kalan dizi, istediği reyting sonuçlarını yakalayamazsa ekranlara veda edecek.Seni Çok Bekledim dizisi ilk 2 hafta izlenmedi ve reyting sıralamasında ilk 10'un içine dahi giremedi. Seni Çok Bekledim dizisi dün akşam üçüncü bölümünü yayınladı. Seni Çok Bekledim dizisi son bölümüyle de reyting sıralamasında ilk 10'a giremedi. Seni Çok Bekledim son bölümü ile 3.84 reyting oranı ile 15. oldu.

Dizinin izlenmeleri, yapımcıların beklentisini karşılamıyor. Büyük iddialar ve umutlarla başlayan dizinin izlenmemesi hem yapım ekibinde hem de oyuncularda büyük bir hayal kırıklığı oluşturuyor. Öte yandan dizi izlenmezse, ne olacak merak ediliyor. Seni Çok Bekledim dizisinin izlenmemesi durumunda final yapması kaçınılmaz bir son olacak. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun dizisi izlenmezse, reytingleri artmazsa final yaparak ekranlara veda edecek.

Seni Çok Bekledim Ne Zaman? Hangi Kanalda?

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı yeni romantik dizi Seni Çok Bekledim, izleyicisi ile buluştu. Seni Çok Bekledim, üçüncü bölümünü yayınladı. Üçüncü bölümü yayınlanan Seni Çok Bekledim, izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı. Seni Çok Bekledim dizisinin hangi gün ve hangi kanalda yayınlandığını izleyenler merak ediyor. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun dizisi Seni Çok Bekledim, Cuma günleri Star TV ekranlarında yeni bölüm yayınlıyor.

Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor?

Star TV'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim nerede çekiliyor izleyenler tarafından merak edildi. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisi Seni Çok Bekledim; Erzincan, İstanbul ve Katar’ın başkenti Doha’da çekiliyor. Çekildiği yerler ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.