Seni Kalbime Sakladım konusu, Seni Kalbime Sakladım oyuncuları, Seni Kalbime Sakladım hangi gün gibi soruları hala daha araştırmakta. Bizler de sizler için Seni Kalbime Sakladım dizisi ile alakalı bilinmeyenleri paylaşmak istedik.

Seni Kalbime Sakladım dizisi gerek hikayesi gerekse de oyuncuları ile dillere peleseng olmayı başarmış bir yapım olarak durmakta iken,  dizinin başlamasından bu yana herkes Seni Kalbime Sakladım konusu, Seni Kalbime Sakladım oyuncuları, Seni Kalbime Sakladım hangi gün gibi soruları hala daha araştırmakta. Bizler de sizler için Seni Kalbime Sakladım dizisi ile alakalı bilinmeyenleri paylaşmak istedik. TRT1 ekranlarının sevilen dizisi haline gelen Seni Kalbime Sakladım konusu Seni Kalbime Sakladım oyuncu kadsrosu Seni Kalbime Sakladım karakter analizi gibi detaylar haberimizde sizlerle.  

Seni Kalbime Sakladım konusu

Seni Kalbime Sakladım dizisi oyuncu kadrosundan önce sizler,e Seni Kalbime Sakladım dizisi ile alakalı Tüm detayları paylaşmak istedik.  TRT 1 ekranlarının 30 Haziran itibari ile başladığını öğrendiğimiz Seni Kalbime Sakladım dizisi reytinglerde ön sıralarda yerini almış bulunmakta iken Sevda erginci ve Ekin Mert Daymaz dizide başrollerde oynamaktadır . Sürprizlerle dolu bir aşk hikayesinin anlatıldığı Seni Kalbime Sakladım Dizisinde Sevda Erginci, Zeynep karakteri ile karşımıza çıkmakta iken Ekin Mert ise karşımıza Civan mert karakteriyle çıkmaktadır.

 Sev yapım imzası ile romantik komedi türünde TRT 1 ekranlarında yer alan Seni Kalbime Sakladım dizisi konusu kısacası şu şekilde karşımıza çıkmaktadır. Zeynep karakterinin küçük yaşta Annesini babasını kaybettiği ve dedesi ile babaannesi tarafından büyütüldüğü şımartıldığı gözler önüne serildiği dizide Zeynep için yolunda gitmeyen tek şey Aşk hayatıdır. İlk Aşkı Mete'yi unutamayan Zeynep sürpriz şekilde Civanmert ile tanışınca ne Mete kalmıştır ne asi aşk

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Civan mert ise adından da anlaşıldığı gibi hem Civan hem de Mert bir delikanlıdır. Yani küçük bir mahalle genci olduğu için doğrulukçu adaletçi ve haksızlığa gelemeyen asi bir karakter olarak bizlerle birlikte olmuştur.

Zeynep karakteri ile benimsendi

Ünlü oyuncu Sevda Erginci bildiğiniz üzere geçtiğimiz dönemlerde oynadığı birkaç dizide de Zeynep karakteri ile bizlerle birlikte olmuştur. Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız'ın kardeşi Zeynep karakteri ile bizlerle birlikte olan Sevda Erginci Onur Tuna ile başrolü paylaşmıştır. 

Oyuncu kadrosu ve karakterler

Sevda Erginci - Zeynep Gören
Ekin Mert Daymaz - Civanmert Korkmaz
Gökçe Akyıldız - Deren Tokgöz
Mehtap Bayri - Türkan Korkmaz
Elçin Afacan - Reyhan Korkmaz
Evren Duyal - Firuze/Firu
Osman Alkaş - Yusuf Abdullah Gören
Gülseren Gürtunca - Adalet Gören
Tarık Ündüz - Canberk
Berke Üsdiken - Güven
Ali Öner - Mete
Emre Taşkıran - Pamir
Derda Yasin Yanal - Olcay
Sibel Aytan - Suzan/Suzi

Bölüm Yönetmen Senarist Yayın tarihi Reyting
(TOTAL)
Sıra
(TOTAL)
Reyting
(AB)
Sıra
(AB)
Reyting
(ABC1)
Sıra
(ABC1)
1. Bölüm Şenol Sönmez Burcu Yılmaz,
Pınar Kaya
30 Haziran 2022 1,72 11. 1,95 6. 1,70 9.
2. Bölüm 7 Temmuz 2022 2,11 4. 2,13 3. 2,51 3.