Seranay Sarıkaya'nın Yeni Partneri Burak Deniz Mi? Barış Arduç'u İsteyen Serenay Burak Deniz İçin Onay Vermedi!

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi Şahmeran için Barış Arduç'un projeden ayrılması ile partner arayışlarında Burak Deniz iddiası gündemdeydi.. Ancak yaşanan yeni gelişmeler var!

Dizi Haberleri 29.07.2021 - 06:52 29.07.2021 - 07:53 Ece Sahan

Son olarak Puhu Tv'de yayınlanan Fi dizisi ile büyük bir parıldaa yaşayan ancak daha sonra magazinde aşk hayatı ile yer alan Serenay Sarıkaya geri dönmeye hazırlanıyor!

Fi dizisi sonrası Alice müzikalinde yer alan Serenay Sarıkaya kariyerindeki zirvedeki yerini Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk sonrası düşürdü eleştirilerine maruz kalmıştı. Sarıkaya'nınn adı daha sonra da Acun Ilıcalı ve Haldun Demirhisar ile anılmış ve bu aşk haberleri kariyer düşüşüne sebep oluyor eleştirilerine maruz kalmıştı.

Sarıkaya ara verdiği ekranlara dönerek eleştirilere yanıt vermeye hazırlanıyor. Yine dijital bir platformda ekranlara gelemeye hazırlanan Sarıkaya'nın yeni projesi Şahmeran adlı ilginç bir dizi olacak. Dizide Sarıkaya'nın partneri Barış Arduç olmuş ancak daha sonra Arduç TRT'den gelen tarihi dizi Alparslan'ı kabul ederek, Şahmeran'dan ayrılmıştı.

barisarduc2_16_9_1522819338_16_9_1522827160

Sarıkaya'nın Kiralık Aşk döneminde ünlenen Barış Arduç için "Onunla oynamayı çok istiyorum" dediği Arduç'un bu hareketi ise Sarıkaya'nın morelini düşürmüştü. Sarıkaya'nın yeni projesi Şahmeran için partner olarak Burak Deniz'in ismi iddia edilmişti.

Maraşlı sonrası Ferzan Özpetek'in Disney Plus için çektiği Cahil Periler adlı dizide yer alan Burak Deniz'in Sarıkaya'lı Şahmeran projesine sıcak baktığı öğrenilmişti. Ancak Sarıkaya'nın ise aklı hala Arduç'un projeden ayrılmasında olduğu iddia edildi. Hayranlar ise Burak Deniz ve Serenay Sarıkaya uyumunu şimdilik beğenmedi. Ancak dizi başladığında ikili herkesi şaşırtabilecek bir uyumla adından söz ettirebilir. Bakalım neler olacak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@