Acun Ilıcalı’nın dizi, film ve programları seyirci ile buluşturacak olduğu Exxen yeni yılın ilk gününde yayın hayatına başlıyor. Platform içerisinde birçok yerli yapım da yer alacak.

Efsane Emekli Kampanyası: Meclisten Geçti, Yeni Duyuru, Emekli Hesap Numarasına 15444 TL Ödeme Alıyor! Efsane Emekli Kampanyası: Meclisten Geçti, Yeni Duyuru, Emekli Hesap Numarasına 15444 TL Ödeme Alıyor!
Acun Ilıcalı’nın dizi, film ve programları seyirci ile buluşturacak olduğu Exxen yeni yılın ilk gününde yayın hayatına başlıyor. Platform içerisinde birçok yerli yapım da yer alacak. Kaliteli oyuncular, başarılı senaryolar, başarılı konseptler ile birlikte birçok kişide şimdiden merak uyandıran Exxen 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Ülkemizde en çok izlenen programların ve ünlü kişinin tek bir çatı altında toplanmasını sağlayan Exxen kalitesini ortaya koymuştur. Exxen yayın platformu içerisinde yer alacak olan Şeref Bey dizisi de birçok kişiyi meraklandırmayı başarmıştır. Başarılı ve tecrübeli oyuncuları bünyesinde barındıran Şeref Bey Exxen platformunda izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Şeref Bey dizi oyuncuları ve konusu insanlar tarafından en çok aranan konular arasında yer alıyor. Şeref Bey fragmanı da yayınlanması ile birlikte diziyle ilgili beklentiler iyice artarken oyuncuları gören kişiler de dizinin bir an önce başlaması için saat tutuyor. Dizi karakomedi tadında olmasıyla birlikte izleyicileri kimi zaman güldürürken kimi zaman da dramlarla baş başa bırakmayı hedefliyor.

Şeref Bey Exxen’de!


2021 yılının ilk günüde seyircisiyle buluşacak olan Exxen dijital platformu için geri sayım başladı. Acun Ilcalı’nın önderliğinde kurulmuş olan platform birçok yeni diziye ve programa ev sahipliği yapacak. En çok izlenilen programların ve kişilerin de yer alacağı platform her kesime hitap etmeyi hedefliyor. Youtube üzerinde büyük bir izlenme kitlesi elde eden kişiler ve programları Acun Ilıcalı tarafından Exxen platformuna transfer edildi. Ortaya çıkarılan bu durum birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratıp tepki çekerken belli bir kesim tarafından da normal bir durum olarak karşılandı.

Exxen platformunda yer alacak olan diziler farklı konuları ve oyuncuları ile birlikte izleyicileri meraka sürüklüyor. Şeref Bey dizisi Exxen tarafından yapılacak olan yapımlar arasında merakla ve heyecanla en çok beklenen yapım olarak dikkat çekiyor. Şeref Bey usta oyuncu kadrosu ile birlikte birçok kişiyi ekran başına kilitleyecek olduğunu fragmanı ile ispatlamıştır. Fragman yayınlandığı günde izlenme rekoru kıran fragmanlar arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Çekimlerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanması beklenen dizi, çekimlerin bitmesinin ardından yayın hayatına başlayacak.

Şeref Bey Dizi Konusu


Şeref Bey dizisi 2021’nin ilk ayında yayın hayatına başlayacak. Planlanan programda bir aksaklık meydana gelmemesi durumunda dizi ocak ayı içerisinde Exxen platformunda yerini alacak. Yayın hayatına başlayacak olan Şeref Bey dizi konusu da birçok kişi tarafından merak edilen konu olarak göze çarpmaktadır.

Şeref Bey dizi konusu genel olarak karakomedi olarak işlenmiştir. Hayatı gayet sıradan ve normal bir şekilde ilerleyen bir adamın hayatının bir anda kaosa dönmesi ele alınıyor. Kaliteli oyuncu kadrosu ve başarılı oyunculuklar ile birlikte oldukça anlamlı bir dizi hâline dönüşen Şeref Bey Ocak ayı içerisinde yayınlanmaya başlanacak.

Şeref Bey Dizi Oyuncuları


Kaliteli bir yapım olduğunu fragmanı ile gözler önüne süren dizi bünyesinde barındırmış olduğu başarılı oyuncular ile birlikte izleyicileri ekran başına kilitlemeyi hedefliyor. Şeref Bey dizi oyuncuları şu şekilde sıralanmakla birlikte listede sürpriz isimler de yer alıyor.

 • Haluk Bilginer (Şeref Bey)

 • Songül Oden

 • Ertan Saban

 • Şükran Ovalı

 • Ecem Uzun

 • Ahmet Rıfat Şungar

 • Serhat Kılıç

 • Devrim Yakut

 • Beyti Engin

 • Barış Yıldız

 • Erdem Kaynarca

 • Balım Gaye Bayrak


Sinema ve dizi tarihine damga vurmuş birçok oyuncu Şeref Bey dizisi içerisinde kendisine yer bulmuştur. Exxen platformunda yer alacak olan dizi ocak ayı içerisinde yayına başlayacak.