Show TV'nin yeni dizisi Şeref Sözü, yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Konusuyla bir hayli dikkat çeken dizinin başrollerini Tolgahan Sayışman ve Sude Güler paylaşıyor.

Gözden kaçırmayın

Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu? Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu?

Show TV'nin yeni dizisi Şeref Sözü, yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Konusuyla bir hayli dikkat çeken dizinin başrollerini Tolgahan Sayışman ve Sude Güler paylaşıyor. Hal böyle olunca Şeref Sözü konusu ne? Oyuncuları kimler? merak edildi. Peki Şeref Sözü ne zaman başlayacak? Show Tv hangi gün yayınlanacak? İşte detaylar...Yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan'ın kaleme aldığı Şeref Sözü, Show TV'de izleyici karşısına çıkacak. Tanıtımlarıyla bir hayli dikkat çeken Şefer Sözü hangi gün yayınlanacak merak konusu oldu.Bir süredir merakla beklenen yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Şeref Sözü, 14 Ekim Çarşamba akşamı 20.00'de yani yarın akşam Show'da izleyici karşısına çıkacak. Şeref Sözü dizisi Kuruluş Osman, Sadakatsiz, Doğduğun Ev Kaderindir ve Sen Çal Kapımı gibi bir hayli iddialı ve başarılı diziyle reyting mücadelesine girecek. Gelelim Şeref Sözünün konusu ve oyuncu kadrosuna...Şeref Sözü dizisinin konusu nedir?Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası'na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli'nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra'dır. İsra'nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! İsra'nın Adabeyli Malikanesi'ne Cihan'ın karısı olarak gelmesiyle tüm düzen alt üst olacaktır.Adabeyli Adası'nda İsra'nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin sırları ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir.Şeref Sözü oyuncuları kimler?'Şeref Sözü'nün kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.