Seren Serengil öldü mü? Seren Serengil hayatını mı kaybetti?

Son Dakika Seren Serengil öldü mü? Seren Serengil hayatını mı kaybetti. Acil ameliyata alınan Seren Serengil için öldü iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

Gündem 07.06.2021 - 21:54 07.06.2021 - 21:58 Berkay Keskin

Sabah saatlerinde ameliyata alınan ve daha sonra böbreklerin iflas ettiği için bir kez daha ameliyata alınan Seren Serengil öldü mü? Seren Serengil yaşıyor mu? Seren Serengil sağlık durumu nasıl!

Seren Serengil öldü iddiası!

Sosyal medyada 7 Haziran pazartesi akşamı Seren Serengil hayatını kaybettiği iddia ediliyor. Seren Serengil öldü mü? Seren Serengil hayatını kaybetti mi sorusu gecenin en çok aranan sorusu oldu! Peki Seren Serengil öldü mü gerçekten hayatını mı kaybetti!

Seren Serengil öldü mü?

Sosyal medya hasta olan kişileri öldürdüğü gibi bu sefer de Seren Serengil öldürdü. Şu an için Seren Serengil öldüğüne dair bir bilgi hastaneden yada yakın arkadaşlarından gelmedi. 

Seren Serengil sağlık durumu nasıl?

Seren Serengil sağlık durumunun stabil olduğu ve ameliyat sonrası kendine gelemediği biliniyor. Seren Serengil ne zaman ayılacak, kendine ne zaman gelecek merak ediliyor. Hastanede yakın arkadaşı Bircan Bali ve sevgilisi bulunuyor. 

Seren Serengil kaldığı hastaneden yapılacak açıklama sonrası sizlerle sağlık durumunu paylaşacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@