Seren Serengil yine bir polemiğe imza attı. Bir kanalda magazin yorumculuğu yapan Seren Serengil son zamanlarda ortaya attığı iddialarla gündemden düşmüyor.

Seren Serengil yine bir polemiğe imza attı. Bir kanalda magazin yorumculuğu yapan Seren Serengil son zamanlarda ortaya attığı iddialarla gündemden düşmüyor. Fakat bu sefer fena tepki aldı. Seren Serengil öyle bir iddia öne sürdü ki seyirci çileden çıktı!

İşte detaylar..

Seren Serengil, Sefirin Kızı dizisini sıkı takipçisiydi. Pazartesi  günleri Star Tv'de ekrana gelen diziyi izlediği anları İnstagram hikayesinde sürekli paylaşıyordu. Fakat dizinin eski oyuncucu Neslihan Atagül hakkında ortalığa fena bir iddia attı. Bu durum ise izleyicinin büyük tepkisine yol açtı. Peki Serengil Serengil ne dedi?

Neslihan Atagül ,  "Geçirgen bağırsak" hastalığı yüzünden  Sefirin Kızı dizisinden ayrılmıştı. Nare karakterine can veren başarılı oyuncunun rahatsızlığı yüzünden diziden ayrılması hayranlarını üzmüştü. Neslihan Atagül'ün ayrılığından sonra diziye Tuba Büyüküstün gelmiş. Fakat seyirci bu durumu kabullenememiş ve dizinin reytingleri her geçen gün düşmeye başlamıştı.

Seren Serengil ise Neslihan Atagül'ün  diziden zaten çıkmak istediğini ve tazminat ödememek için rahatsızlığını bahane ettiğini öne sürdü. Bunu duyan Neslihan Atagül hayranları ise Seren Serengil'i sosyal medya üzerinden linç etmeye başladı.

Seren Serengil'e tepki gösteren Neslihan Atagül hayranları bu sefer gündeme "bekaret olayını" getirdiler. Neslihan Atagül'e iftara atmakla suçlanan Seren Serengil'e  bir röportaj esnasında söylediği bekaret açıklamasını hatırlattılar.

Bunun üzerine birçok sosyal medya kullanıcısı Seren Serengil'in bekaret açıklamasını merak edip araştırmaya başladı. İşte o röportaj.. 

Ve meşhur bekaret olayı: Anneme inat olsun diye bekaretimi verdim!

1995 yılında bir  röportajında Seren Serengil; “Bakire misin?” sorusu üzerine " Hayır, bakire değilim. Yıllar önce bekaretimi kaybettim. İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. Annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamak." ifadelerini kullanmıştı.

Seren Serengil'in bu bekaret açıklaması geçtiğimiz aylarda yine gündeme damga vurmuştu. Bu sefer de Yağmur Sarnıç ile problem yaşayan polemikler kraliçesi  Seren Serengil  " Yağmur, Emre Aşık’ı aldattı. Zina yaptı” deyince ortalık fena karışmıştı. Yağmur Sarnıç'ta Seren Serengil'in bu olayına atıfta bulunarak ağır paylaşımlarda bulunmuştu. İşte o paylaşımlardan bazıları..

 

 

50 yaşına gelen ve 5. kez nikah masasına oturacak olan  Seren Serengil'in 26 yıl önce söylediği "bekaret itirafı" gündemdeki yerini korumaya devam edecek gibi gözüküyor !