Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz aşkı meyvesini veriyor. Magazin kulislerini sallayan bomba haberde Serenay Sarıkaya'nın hamile olduğu öğrenildi.

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz aşkı meyvesini veriyor. Magazin kulislerini sallayan bomba haberde Serenay Sarıkaya'nın hamile olduğu öğrenildi. Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz evleniyor. Serenay ve Cem ne zaman evlenecek. Serenay Sarıkaya hamile!Magazin kulislerinde bomba iddia. Serenay Sarıkaya hamile! Bugün Cem Yılmaz'ın açıkladı "evlendik" açıklaması herkes tarafından şaka olarak karşılanmıştı. Ancak Serenay Sarıkaya hamile olabilir. Sosyal medyada bugüne kadar söylediği hiç bir olay yanlış çıkmayan, Acun Ilıcalı'ya yakınlığıyla da bilinen bir hesap Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal'e kardeş geliyor paylaşımı heyacanlandırdı. Serenay Sarıkaya'nın hamile olduğu ve Cem Yılmaz'la evlendiği iddia edildi.Cem Yılmaz 2. kez baba oluyor!

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor


Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya'yla ne zaman aşk yaşadığı, ne zaman evlendi net tarih bilinmiyor. Cem Yılmaz'ın Kemal isminde bir oğlu var. Çiftin bebeğinin cinsiyeti henüz öğrenilmedi. Serenay ve Cem evlendi mi merak ediliyor.Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz'dan henüz bir açıklama da gelmedi. Ancak Cem'de Serenay'da bu çocuğu çok istiyor.