Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ertelenen projeleri sonrası soluğu Maldivler'de aldı! Serenay Sarıkaya Maldivler tatilinde yürek hoplatan pozlar verdi! En son Bergen filmi çekimleri için 1 yıldır beklenen Sarıkaya, yeni projesi iptal olunca tatile çıktı! Se

Bütün Kiracıların Dikkatine! Bakan Bozdağ’ dan Açıklama Geldi! Bütün Kiracıların Dikkatine! Bakan Bozdağ’ dan Açıklama Geldi!
Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ertelenen projeleri sonrası soluğu Maldivler'de aldı! Serenay Sarıkaya Maldivler tatilinde yürek hoplatan pozlar verdi! En son Bergen filmi çekimleri için 1 yıldır beklenen Sarıkaya, yeni projesi iptal olunca tatile çıktı!

Serenay Sarıkaya kışın ortasında büyüledi!Serenay Sarıkaya Bikinili pozlar!Tarihin en soğuk kışını geçirdiğimiz bu günlerde Serenay SArıkaya Güney Asya'ya katı! Güzel oyuncu dün üstsüz bir şekilde havluyla bededini örttüğü fotoğrafı sosyal medyada rekor kırmıştı! Serenay Sarıkaya bugün gecesi 30 bin TL başlayan fiyatlarla Waldorf Astoria Maldives otelinde fotoğraf paylaştı.

Serenay Sarıkaya kiminle tatilde!Geceliği 30 bin TL başlayan fiyatlarla tatiline devam eden Serenay Sarıkaya kiminle tatile çıktı sorusu cevap buldu! Serenay Sarıkaya annesiyle tatilde! Hayranları ünlü bir isimle tatilde olduğunu dile getirse de gerçek ortaya çıktı. Serenay Sarıkaya kaldığı oda ise 80 bin TL olduğu öğrenildi!

Serenay göze hitap etti!Serenay Sarıkaya üstsüz poz verdi!En çok merak edilen Serenay Sarıkaya Maldivlere nasıl gittiği ortaya çıktı. Dubai aktarma mı yoksa özel uçakla mı gittiği merak ediliyor.