Serenay Sarıkaya sevgilisi Haldun Demirhisar fena yakalandı! Meğer 1 aydır

Daha önce yalanladığı arkadaşım dediği Haldun Demirhisar ve Serenay Sarıkaya yakayı ele verdi. Serenay Sarıkaya sevgilisi Haldun Demirhisar fena yakalandı. İşte Haldun Demirhisr Serenay Sarıkaya aşkı

Dizi Haberleri 15.05.2021 - 10:03 15.05.2021 - 10:17 Berkay Keskin

Daha önce yalanladığı arkadaşım dediği Haldun Demirhisar ve Serenay Sarıkaya yakayı ele verdi. Serenay Sarıkaya sevgilisi Haldun Demirhisar fena yakalandı. İşte Haldun Demirhisr Serenay Sarıkaya aşkından kareler!

Serenay Sarıkaya sevgilisi Haldun Demirhisar yakalandı!

Cem Yılmaz'dan ayrıldıktan sonra ismi Haldun Demirhisar anılan Serenay Sarıkaya yakayı ele verdi. Daha önce arkadaşım dediği Haldun Demirhisar'la tatilde yakalandı. Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar çiftlikte 1 aydır beraber yaşadığı öğrenildi.

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar Göcek'te çıktı!

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar çifti Göcek'te yakayı ele verdi. Göcekte villası bulunan Haldun Demirhisar tam kapanmayı Serenay Sarıkaya birlikte geçirdi. Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar arkadaşları ağırladığı anda yakayı ele verdi.

Yürüş yaptı, el ele tutuştu!

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar arkadaşları uğurladı anda sohbetine devam etti ve çiftlikte yürüyüş yaptı. 

Magazincilerden köşe bucak kaçan ikili yakalanmamak için Demirhisar'ın çiftliğinde tam kapanmaya girdikleri öğrenildi.

Serenay Sarıkaya sevgilisi Haldun Demirhisar aşk yaşıyor mu?

1.5 ay önce çıkan aşk iddiaları yalanlayan Serenay Sarıkaya iş insanı Haldun Demirhisar aşk yaşıyor mu yeni bir açıklama yapacak mı merak ediliyor. 

Serenay Sarıkaya kaç yaşında? Sevgilisinden kaç yaş küçük?

Serenay Sarıkaya henüz 28 yaşında. Çok küçük yaştan beri ekranlarda olan Sarıkaya, Kerem Bursin sonrası Cem Yılmaz sevgili olması çok konuşulmuştu. Haldun Demirhisar yaş farkı da bir hayli fazla.

Haldun Demirhisar kaç yaşında? Serveti ne kadar?

Haldun Demirhisar İzmirli zengin iş adamlarından. Heavenly dDP isimli şirketin sahibi bir çok plajın işletmeciliğini yapmakta. Daha önce Bennu Gerede ile aşk yaşayan Haldun Demirhisar yaşı bilinmiyor.

Serenay Sarıkaya yeni açıklama yaptı mı?

Yeniden Haldun Demirhisar el ele yakalanan Serenay Sarıkaya konuyla ilgili bu sefer açıklama yapmadı ancak bir çok hayranı Serenay Sarıkaya kızgın olduğu öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@