Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin barıştı! Bir süre önce ayrılan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya barıştı. İlişkilerine bir şans daha vermek isteyen Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin biraraya geldi.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin barıştı! Bir süre önce ayrılan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya barıştı. İlişkilerine bir şans daha vermek isteyen Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin biraraya geldi. İkili barıştıklarını ilan edecek.Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin barıştı!

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor


3.5 yıllık ilişkilerini ani bir kararla bitiren Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin barıştı. Kerem Bursin, ABD döner dönmez soluğu güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yanında aldı. Gözlerden uzak bir aşk yaşamak isteyen çift uzun zaman beraber görüntülenmeme kararı almış. Kerem ve Serenay aşklarına ikinci şansı verdi.Duygu Özaslan hiç olmadı mı?

Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya ayrıldıkdan sonra isimleri bir çok kişiyle anılsa da çiftin kimseyle aşk yaşamadığı ilişkiyi yeniden başlama kararından etkili oldu. Kerem Bursin'in sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan, Serenay Sarıkaya'nın Cem Yılmaz'la ismi çıkmış ancak ikisi de aşkları yalanlamıştı.

Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya çiftine mutluluklar diliyoruz.İlan365 yine bildi!

Deniz Çakır ve Berkay Ateş haberlerimiz sonrası Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya haberlerimiz 24 saatte doğru olmuştur. Serenay Sarıkaya'nın paylaştığı son fotoğraf Kerem Bursin'in köpeği olduğu ortaya çıktı. ilan365.net Özel Haber