Serenay Sarıkaya Yasak Elma dizisine dahil oldu! Hayranları sevinçten havaya uçtu

Serenay Sarıkaya Yasak Elma dizisine katıldı. FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ekranların en çok izlenen dizisi olan Yasak Elma, üstün reytinglerde bombayı patlattı.

Dizi Haberleri 20.06.2021 - 17:22 20.06.2021 - 17:22 İlan35

Serenay Sarıkaya Yasak Elma dizisine katıldı. FOX TV ekranlarında yayınlanan ve ekranların en çok izlenen dizisi olan Yasak Elma, üstün reytinglerde bombayı patlattı. Yasak Elma dizisinin değişen hikayesinde artık başrol Serenay Sarıkaya oldu. Serenay Sarıkaya Yasak Elma kalıcı olarak geliyor.

YASAK ELMA DEV TRANSFER

FOX TV ekranlarında 4. sezonuyla ekranlara gelen ancak bir çok başrolün ayrıldığı Yasak Elma 5. sezon onayını aldığını ilk ilan365.net olarak biz duyurmuştuk. Yasak Elma dizisinin 5. sezonu tamamen değişiyor. Pazartesi akşamları Üç Kuruş, Barış Arduç başrolüyle Uyanış gibi yıldızlarıyla özellikle AB (Kaliteli ve reklam kuşağı) geçmesiyle Yasak Elma kadrosunu güçleniyor. Yeni sezonda bir çok yıldızı kadrosuna katan Yasak Elma asıl bombayı patlatıyor. Serenay Sarıkaya Yasak Elma dizisinde!

Serenay Sarıkaya Yasak Elma dizisinde!

En son Medcezir dizisi sonrası televizyonda olmayı çok isteyen Serenay Sarıkaya, bambaşka bir rolle televizyona dönüyor. Fi dizisi, sinema filmi ve tiyatro oyunu sonrası Serenay Sarıkaya setlere çok sert dönemeye hazırlanıyor. Serenay Sarıkaya ve Yasak Elma sözleşmeleri imzalandı. Bu sezon özel işleri  nedeniyle dizilerle yer alamayan Sarıkaya, sinema filmi de başka başrole kalmıştı.

Serenay Sarıkaya 5. sezonun hepsinde rol alacak yoksa konuk olarak mı gelecek bilinmez, Yasak Elma damga vuracağı şimdiden kesin gibi görünüyor.

Serenay Sarıkaya'lı Yasak Elma 5. sezonu Eylül'de FOX TV'de

Gelişmelerden Haberdar Olun

@