Beşiktaş'tan olay bir şekilde ayrılan Sergen Yalçın, Survivor bombasını patlattı. Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra bir anda sırra kadem basan Sergen Yalçın'ın Survivor 2022 All-Star'a gideceği ifşa oldu. Sergen Yalçın'ın Survivor macerasını ifşalayan ise yarışmanın doktoru oldu. İşte o görüntü.

Sergen Yalçın Survivor'da! Beşiktaş'ta bavulunu topladı buhar oldu! Acun Ilıcalı kafaladı... Beşiktaş'ı geçen sezon şampiyon yapan Sergen Yalçın hakkında bu sezon başında pek çok ayrılık dedikodusu kol gezmeye başlamıştı. İddialara göre Sergen Yalçın'ın, Ahmet Nur Çebi yönetimi ile arası giderek açılıyordu. Pek çok transfer kararı Sergen Yalçın'a sormadan alınıyor hatta Sergen Yalçın varken başka teknik adamlarla görüşülüyordu. Bu iddialar devam ederken, Sergen Yalçın da Beşiktaş'taki görevine devam ediyordu. Beşiktaş'ın durumu ise geçen sezon olduğu gibi parlak değildi. Nitekim iddiaların giderek daha yüksek sesle dile getirilmeye başlandığı ara transfer dönemine yakın olanlar oldu ve Sergen Yalçın ile Beşiktaş yollarını ayırdı...

Sonrasında Sergen Yalçın kendisinden beklenmeyen derin bir sessizliğe gömüldü. Çapkınlıklarıyla bilinen Sergen Yalçın'ın sessizliği, Beşiktaş konusunda hiçbir röportaj vermemesi ise kafaları hayli karıştırır olmuştu. Çok uzun bir aradan sonra Sergen Yalçın ilk kez röportaj vererek Beşiktaş hakkındaki tüm gerçekleri tek tek açıklamıştı ve görevi başındayken ortaya atılan iddiaları doğrulamıştı. Şimdilerde Ahmet Nur Çebi'yle karşılıklı olarak birbirleri hakkında konuşsalar da, yakın gelecek için yeniden bir Beşiktaş-Sergen Yalçın birlikteliği söz konusu değil. Öte yandan Sergen Yalçın, asıl bombası Survivor ile patlattı. Acun Ilıcalı'yla yakın arkadaş olduğu bilinen Sergen Yalçın tası tarağı toplayıp Dominik Cumhuriyeti'ne gitti.

Sergen Yalçın'ın, Survivor için Dominik Cumhuriyeti'ne gitmesinin nedeni ise All-Star 2022 için yapılacak birleşme partisi. Yarışmacıların hayalini kurduğu birleşme partisinin müjdesini haftalar öncesinden veren Acun Ilıcalı, pandemi nedeniyle geçen 2 sezonda görkemli bir birleşme partisi yapamamış, özellikle her sene olduğu gibi şarkı yarışmasınıı ünlü jürileri götürememişti. Ilıcalı bu kez şarkı yarışması için jüri götürecek. O isimlerden biri de Sergen Yalçın olacak. Sergen Yalçın'ın Dominik Cumhuriyeti ve Survivor macerası ise, bu sezon Survivor'ın doktorluğunu üstlenen Serhad Ömercikoğlu'nun paylaşımıyla ortaya çıktı. Sergen Yalçın ile bir fotoğrafını paylaşan Ömercikoğlu'nun paylaşımı sayesinde Sergen Yalçın'ın Dominik Cumhuriyeti macerası da resmen belgelenmiş oldu. Survivor All-Star'da birleşme partisinin kesin tarihi henüz bilinmiyor ancak yakın zamanda yapılacağını artık kesin gözüyle bakılıyor. 

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

BEŞİKTAŞ'IN GÜNDEMİ HALA SERGEN YALÇIN

Sergen Yalçın ile Beşiktaş'ın yolları uzun bir süre önce ayrılmış olsa da, gündem hala Sergen Yalçın. Geçtiğimiz günlerde Sergen Yalçın hakkında açıklama yapan Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın'ın kendilerinin kıymetlisi olduğunu ve bir gün Beşiktaş'a yeniden geri döneceğini söylerek 'onun yıpranmasına izin vermem' açıklamasını yapmıştı.