Müge Anlı Serkan Kıyak kolayı geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan olaylarından biri olmuştu nokta kendisini terk eden eşi Zehra Kıyak’ı aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Serkan Kıyak duydukları karşısında adeta yıkılmıştı. Bu duruma daha fazla dayanamayan Serkan Kıyak evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı! Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı!

Serkan Kıyak olayı son dakika gelişmeleri Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri tarafından yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan ve kendisini terk eden iki buçuk yıllık eşini arayan Serkan Kıyak eşinin başka biriyle kaçtığını duyduktan sonra sinir krizi geçirmiş ve stüdyoda kendisini yerlere atmıştı. Daha önce de eşini başka erkeklere çıplak fotoğraflar gönderirken yakaladığını ama affettiğini söyleyen Serkan kıyak Müge Anlı'nın da ısrarı ile kendini toparlamış hatta el açması börek bile yapmıştı. Ancak genç adam stüdyodan ayrılıp kendi evine döndükten sonra girdiği bunalım sonucu evinde kendini asarak intihar etti.

Bugün sabah saatlerinden itibaren izleyiciler arama motorunda Serkan kıyak öldü mü? Serkan Kıyak neden intihar etti gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Serkan'ı ikna etmek için çok uğraşan hatta aynı kanalda yayınlanan Zahide Yetiş'in programına bile konuk etmek isteyen Müge Anlı ise bugün programın açılışında acı haberi doğruladı. Serkan’ın stüdyodan giderken iyi göründüğünü ancak eve gittikten sonra yaşamına son verdiğini söyleyen Müge Anlı çok üzgün olduklarını dile getirdi. Bu sırada telefonla programa katılan Serkan Kıyak’ın akrabalarının söyledikleri ise herkesi şok etti. Serkan Kıyak’ın kaçan eşi Zehra Kıyak talihsiz adamın ölümünün ardından söyledikleri ile bir kez daha ağızları açık bıraktı.

YENİDEN EŞİ İLE GÖRÜŞMEYE ÇALIŞTI

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Cuma günü ekranlara gelen bölümünde eşinden boşanacağını ve Çocuğu ile birlikte eşinin anneannesine de bakacağını söyleyen Serkan Kıyak son kararını vermiş gibi görünüyordu. Fakat alınan bilgiye göre talihsiz adam programın ardından yeniden kaçan eşi Zehra kıyak ile iletişim kurmaya çalıştı. Ancak eşinden bir kez daha ret cevabı alan Serkan Kıyak evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

serkan-kiyakin-intihari-sonrasi-esi-zehra-kiyaktan-sok-sozler-parasini-da-yiyecegim-cocugu-da-al-2

ZEHRA KIYAK’IN SÖYLEDİKLERİ AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI

Serkan Kıyak’ın ölümü tüm Türkiye'yi uzarken bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıkan bir gerçek ise ağızları açık bıraktı. İddiaya göre talihsiz adamın ölümünün ardından aile üyelerine telefonla ulaşan Zehra Kıyak, “ Serkan'ın parasını da yiyeceğim, çocuğu da alacağım” dedi. Bu sözler araştırmacı gazeteci Müge Anlı'yı çileden çıkardı. Canlı yayında sert tepki gösteren Müge Anlı bir an önce bu duruma yetkililerin el atması gerektiğini söyledi.