Nermin Yıldırım’ın senaryosunu yazdığı Kusursuz Kiracı dizisi ilk bölümü ile ekranlardaki iddiasını doğru çıkartan bir beğeni aldı.

MF YAPIM'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturduğu iddialı dizi "Kusursuz Kiracı" ilk bölümü ile ekranlardan tam not aldı.

Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman? Yasak Elma'da Çanlar Çalıyor! Amerikan Dizisi Dr. Death'ten Teklif Gelen Biran Damla Yılmaz Ayrılıyor! Ne Zaman?

Yazar Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanındaki “Evi Yak” öyküsünden hareketle kaleme alındığı açıklanan dizide hikayesi kadar iddialı olan oyuncularıydı ki o değerli kadroda ise özlenen ve öne çıkan bir isim vardı.

Kusursuz Kiracı 1. Bölüm İzle Full FOX TV Kusursuz Kiracı ilk bölüm tek parça izle - Sayfa 4

Dilan Çiçek Deniz ile başrolü paylaşan Serkay Tütüncü zaten bilinen ve dikkat çeken oyunculuktaki rahatlığı ile dizinin en büyük avantajı olduğunu ilk saniyelerden gösterdi.

Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar gibi başarılı ve değerli birçok oyuncunun bulunduğu hikayede güzelliği ile öne çıkan Dilan Çiçek Deniz ile birlikte ekran karşısındaki rahatlığı ile Serkay Tütüncü ilk göze çarpan isim oldu.

Kusursuz Kiracı Dizisini Nasıl Buldunuz? Tutar mı İzlenir mi Yorumları - Dizioyuncu.Com - Dizioyuncu.Com

Birçok romantik komedide yardımcı erkek olarak izlediğimiz Serkay Tütüncü'nün ekranlara çok yakışan yüzü ve inanılmaz rahatlıktaki oyunculuğu ile zaten uzun süredir bir projede başrol olması bekleniyordu ki Kusursuz Misafir ile bu beklentii gerçekleşti.

Dolayısı ile bu başarılı oyunculuk sonrasında Kusursuz Kiracı dizisinde Yakup karakterine başarı ile hayat veren Serkay Tütüncü'nün kim olduğu ve daha önce hangi projelerde yer aldığı da merak konusu oldu.

Afili Aşk'ın Volkan'ı Serkay Tütüncü'nün sette beklemediği şey gerçek oldu!

Son olarak Masumiyet dizisinde İlker rolünü canlandıran başarılı isim Tütüncü, Survivor yarışmasında da büyük bir başarı sağlayarak ismini duyurmuştu ki ancak rol aldığı projelerde adeta "oyunculuk için dünyaya geldiği" düşünülen performanslar sergilemişti zira Serkay Tütüncü'nün ekranlarda mucizevi bir rahatlığı var ne oynasa, neyi canlandırsa rahatlığı ile hikayenin akışında adeta yoğruluyor ve akıllara "iyi mi oynuyor?", "oyunculuğu nasıl" sorusu bile gelmiyor gelemiyor.

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Serkay Tütüncü yarı çıplak fotoğrafını paylaşıp sildi

7 Şubat 1991  İzmir, doğumlu yetenek Tütüncü Arnavut kökenli ve Ege Üniversitesi mezunlarından.

Bu arada İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giyen Tütüncü, 2018 yılında İnsanlık Suçu dizisiyle oyunculuğa başladı.

2019-2020 yılları arasında ise Afili Aşk dizisinde Volkan karakteri ile de tüm ekip gibi harikalar yaratan Tütüncü, FOX'ta Bay Yanlış ve Masumiyet dizilerinde de yer almıştı.

2022 Şubat ayında ise doğal yetenek Serkay Tütüncü'yğ Hayaller ve Hayatlar dizisinde Alaz rolü ile izlemiştik.