Serkay Tütüncü Survivor Sorusuna Verdiği Yanıtla Semih Öztürk'ün Hedefinde: Sen Kimsin Lan!

Survivor düşmanları yeniden karşı karşıya geldi. Semih Öztürk Survivor döneminde karşı karşıya geldiği Serkay Tütüncü'ye ağzına geleni söyledi.

Magazin 26.06.2021 - 11:30 26.06.2021 - 11:33 Ece Sahan

Son olarak Masumiyet dizisinde yer alan Serkay Tütüncü magazini oldukça sevdi. Yıldızının parladığı oyuncu Survivor'a da meze olmadan geçilmedi. 

Survivor Ekstra progmranın yorumcusu Semih Öztürk büyük final öncesi magazinde yer almayı başaracak açıklamalara imza attı. Acun Ilıcalı televizyonculuk başarısını sürdürüyor. Bu aralar en çok konuşulan isimlerden olan Serkay Tütüncü, TV8'e meze oldu. 

TV8'de yayınlanan Survivor Ekstra programının fenomen yorumcularından Semih Öztürk, eski Survivor yarışmacısı olan Serkay Tütüncü'ye ağzına geleni söyledi.

Semih Öztürk, Serkay Tütüncü'ye "Serkay Tütüncü adam mı oldun, isim veriyorum. Sonra Para Bende programı da yaptı bizim kanalda 2-3 dizi yaptı, uğursuz. Hiçbir dizisi de tutmadı. Sen nereden geldin? Seni kim tanıyordu? Hala da çok fazla tanınmıyorsun da. İki dizide oynadın, dizileri de batırdın. Adam mı oldun!

Geçenlerde bir muhabir, 'Survivor All Star olursa gider misin?' diyor. Gevşek gevşek cevaplar veriyor. 'Survivor neymiş, ne işim olur' gibilerinden..."

Survivor sonrası oyunculuğa yöneleren Serkay Tütüncü verdiği röportajda "Survivor All Star'a katılma ihtimaliniz var mı?" sorusuna "İhtimali bile yok, öyle söyleyeyim. Bu konudan bahsetmeyelim" demişti. Tütüncü "Survivor izlemeye vakit kalıyor mu?" sorusuna ise "Gitmeden önce de gittikten sonra da izlemedim" demişti.

2016 yılında Survivor'da SMS oylaması sonucu Avatar lakaplı Atakan Arslan'a yenilmişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@