Sermiyan Midyat'ın Kadına Şiddet Darp Davasında Cezası Belli Oldu!

Sermiyan Midyat ve Sevcan Yaşar arasındaki darp davası sonuçlandı.

Magazin 25.05.2021 - 17:23 25.05.2021 - 17:24 Ece Sahan

Kız arkadaşı Sevcan Yaşar'ı darp ettiği gerekçesiyle hakkında hapis istenen ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'ın cezası belli oldu.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat’ın 3 ayrı suçtan 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada karar çıktı.

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Sevcan Yaşar ile arasında geçen karşılıklı darp davalarında sonuç belli oldu. 

Sermiyan Midyat, haksız tahrik altında kasten yaralama suçundan 1.120 TL adli para cezasına çarptırılırdı. Sevcan Yaşar'da aynı suçtan 1.120 TL adli para cezasına çarptırıldı. Sermiyan Midyat, Hakaret ve Tehdit suçlarından ise beraat etti.

NE OLMUŞTU?

Sevcan Yaşar, Sermiyan Midyat'tan fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü söyleyerek polise ihbarda bulundu.

Sevcan Yaşar, kendisinden 16 yaş büyük sevgilisi Sermiyan Midyat'tan ayrılma kararı aldığını ve eşyalarını toplamak için beraber yaşadıkları Kadıköy Fenerbahçe’deki evlerine gittiğini söyledi. Sevcan Yaşar, bu esnada Sermiyan Midyat tarafından darp edildiğini, odaya kilitlendiğini ve tehdit edildiğini söyleyerek 155 Polis İmdat Hattı'nı aradı.

Olay magazine düştükten sonra Sermiyan Midyat asıl şikayetçinin kendisi olduğunu söylemişti kendisinin darp edildiğini söylemişti. Tarafların ikisi de birbirlerine dava açmış ve konuşmalarını ifşa etmişlerdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@