Serra Arıtürk Kadir Doğulu ile Gecelerden Yan Yana Nispet Gibi Paylaştı! Neslihan Atagül Deliye Dönecek! E Yuh Artık!

KanalD'nin eğlenceli dizisi Aşkın Tarifi'nin partnerleri Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk eğlence mekanında yine yan yana görüntü verdi ortalık yine karıştı!

Dizi Haberleri 29.07.2021 - 07:50 29.07.2021 - 07:55 Ece Sahan

Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu ile geçtiğimiz günlerde birbirlerinin gözlerinin içine bakarak ve başını omuzuna koyarak söylediği şarkı ile bir anda eleştirilerin hedefi olan Serra Arıtürk'ten nisbet yapar gibi paylaşım geldi.

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi romantik komedilere özgün bir bakışı ve sıcak mahalle dizisi havası ile reytinglerde pek istenileni veremese de ilerlemeye devam ediyor. Dizinin yıldızları Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu uyumu da geçer not almıştı. Dizinin ilk tanıtımlarında ikilinin cesur menemen sahnesi çok konuşulmuştu.

serra-ariturk-ile-sarmas-dolas-halleri-gundem-14266972_5599_amp

Son olarak ise geçtiğimiz hafta Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu'nun birbirlerinin gözlerinin içine bakarak oldukça yakın söylediği şarkının görüntüleri gündem olmuş ve tartışma yaratmıştı. Sosyal medyada Kadir Doğulu için "Biri şu adama evli olduğunu hatırlatsın! Ben bile rahat insanım ama sevgilimi şu şekilde görsem artık eski sevgilimdir. Neslihan Atagül boşanma davasını hala açmadı mı?" gibi yorumlar yapılarak tepki gösterilmişti.

Bu yorumlara en çok Neslihan Atagül'ün ne diyeceği merak edilmişt. Atagül ise sosyal medya hesabından kahkaha attığı bir fotoğrafı paylaşarak "Durun biraz güleceğim" yazmış ve haberlere dair sadece gülüyorum yorumunu yaparak kocasına güvendiğini ima etmişti.

YİNE YAN YANA GÖZ GÖZE!

225823877_943355936241161_9216209232258365688_n

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk gece gittikleri mekanda yine yan yana göz göze görüntü verdi! Neslihan Atagül şimdi ne diyecek merak konusu oldu.

Aşkın Tarifi dizisinin Fırat şefi Kadir Doğulu ve Naz'ı Serra Arıtürk ekiple birlikte yemeğe gitti. Mekandan paylaşım yapan Serra Arıtürk adeta nispey yaptı. Arıtürk masadaki ekibi çekerken kameratı yanına çevirdi ve yanında Kadir Doğulu'nun olduğu görüldü. Doğulu, Arıtürk'e yine gözlerine bakıp gülümseyerek görüldü.

Bu görüntüler sonrası sosyal medyada Neslihan Atagül hayranları "E yuh artık. Bilerek mi yapıyor bunlar?" yorumları yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@