Kanal D'nin yeni dizisi Seversin Asya gerçek adı ne? İlayda Alişan kimdir? İlayda Alişan nereli? İlayda Alişan kaç yaşında? İlayda Alişan hangi okuldan mezun? İlayda Alişan sevgilisi var mı? İlayda Alişan dizileri?

Kanal D'nin yeni romantik komedi yaz dizisi Seversin bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Bolca dram klişesine maruz kaldığımız sezon sonrası nihayet yaz sezonu geldi. Bu senenin en merak edilen yaz dizilerinden Seversin başlıyor! 

Başrolünde son olarak Masumiyet dizisinde yer alan İlayda Alişan ile son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan Burak Yörük'ün yer aldığı Seversin bu aşkam birinci bölümü ile ekranlara geliyor.  

Başarılı yönetmen Serdar Gözelekli'nin çektiği Seversin ekranlarda özlediğimiz başarılı yaz dizisi Afili Aşk tadını verecke gibi duruyor.

Seversin dizisinde Asya karakteri kimdir? Seversin Asya gerçek adı ne merak konusu oldu. Seversin dizisinde Asya karakterini İlayda Alişan canlanlandırıyor.

Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak? Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?

Peki İlayda Alişan kimdir? İlayda Alişan nereli? İlayda Alişan kaç yaşında? İlayda Alişan hangi okuldan mezun? İlayda Alişan sevgilisi var mı? İlayda Alişan dizileri?

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

26 Şubat 1996 tarihinde İstanbul'da doğdu. Annesi Erzincanlı babası Trabzonludur.

Liseyi Behçet Kemal Çağlar Lisesi'nde okumuştur. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Moda Tasarım bölümünden mezun olmuştur.

Babasının arkadaşı kendisinden habersiz bir şekilde ajansa kaydetmiştir. Pek çok markanın reklam filmlerinden çocuk yaşta yer almıştır.

İlk olarak 2011 yılında Kanal D'de Bir Çocuk Sevdim dizisinde Merve karakterini canlandırarak ilk kez dizi sektörüne adım atmıştır.

Daha sonra TRT 1'in Gönül Hırsızı dizisinde yer almıştır. Benim Adım Gültepe dizisinde Nurten karakterini canlandırmıştır. Serçe Sarayı dizisinde Sinem, Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Eylül, Rüya dizisinde Cemre karakterlerini canlandırmıştır.

Çukur dizisiyle büyük kitlelere ulaşmıştır. Çukur dizisinden sonra Netflix'in dizisi Hakan: Muhafız dizisinde oynamıştır.

Şampiyon adlı yapımda ve Gain dizisi Terapist'te yer almıştır.

2021 yılında FOX TV'de yayınlanan Hülya Avşar, Deniz Çakır ve Mehmet Aslantuğ'un yeri aldığı Masumiyet dizisinde canlandırdığı Ela Yüksel ile büyük parlama yaşamıştır. Son olarak Kırmızı Oda dizisinde yer almıştır.