Burak Yürük'ün başarılı oyunculuğu ve izleyicilerin ilgisine rağmen dizinin neden düşük reyting aldığı anlaşılamayan bir konu olarak tartışma başlattı.

Seversin eğlenceli bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başladı. Ve en son dördüncü bölümü yayınlandı. Başrollerinde en son Çukur'da ve Masumiyet dizisinde çok beğenilen genç oyuncu İlayda Alişan ve seyircinin +N1K ve Baraj dizilerinde çok beğendiği yakışıklı oyuncu Burak Yürük paylaşıyor. Dizinin neden düşük reyting aldığı ise izleyicilerinin anlayamadığı bir konu. Dizi dördüncü bölüme kadar gayet hareketli ve eğlenceli devam ederken reytignlerinin birden düşmesi izleyicilerinin isyan etmesine neden oldu. Diziyi takip eden izleyiciler tepkilerini sosyal medyada göstermeye devam ediyor.

Seversin Kaçıncı Sırada

Başrolde İlayda Alişan ve Burak Yörük var! Seversin dizisi sete çıktı, ilk kareler mest etti
Seversin dizisi son bölümleriyle beş ve altıncı sıralarda yer almış gözüküyor. Çok sayıda izleyicisi olduğu anlaşılan dizinin bazı hayranları ise bu duruma "şaka mı bu" şeklinde yorum yaptı. Bu kadar düşük bir izlenme oranı izleyicilerinin hep çok şaşırmasına hem de tepki göstermesine neden oldu. Ancak dizi beğenerek izlenmeye devam edecek gibi görünüyor. Çünkü beşinci bölümün fragmanı da yayınlandı ve izleyiciler başroldeki karakterler Asya ve Tolga'nın yeni maceralarını takip ediyor. Yeni bölümde her ikisinin de başına neler geleceği şimdiden merak edilen bir konu haline geldi.

İlayda Alişan Dizi Oyuncusu Rolünde

Seversin 3. bölüm izle! Kanal D Seversin dizisi son bölüm tek parça izle
Dizideki Asya karakterini canlandıran İlayda Alişan yine bir dizi oyuncusu rolünde. Gerçek hayattaki mesleğini dizide de devam ettiren oyuncusunun Seversin dizisindeki dizisinin geleceği tehlikede. Ailesine de bu rolde kalabilmek için dizinin bir geleceği olduğunu ispatlamak zorunda kalan Asya'yı beşinci bölümde de bazı zorluklar bekliyor.

Aynı zamanda Tolga ile sürekli atıştıkları için aralarındaki sorunların çözülüp çözülmeyeceği de diziye heyecan katan unsurlardan birisi. Bilindiği gibi dizide Tolga rolündeki Burak Yürük genç kızların hayran olup peşinde koştuğu çok beğenilen bir oyuncu rolündedir. Hayatına bir tezgâhtar olarak devam ederken birden oyuncu olan Asya'yı ise ilk başta çok küçümsüyor. Ancak olaylar onları yaklaştırmaya devam ediyor.

Dizi İçinde Dizi

Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı! Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı!

Seversin 2. bölüm full izle! Seversin dizisinin ikinci bölümünü tek parça, kesintisiz izle Kanal D! - Son Dakika Magazin Haberleri
Dizideki Bahri karakterinin Tolga ve Asya'ya dizilerinin devam etmesi için bir önerisi var. O da her zamanki gibi sevgili rolü yapmaları. Bilindiği gibi izleyiciler başrol oyuncularının birlikte olduğu dizileri izlemekte daha istekli davranıyor. Ama Tolga ve Asya'nın başına sevgili rolü yapmak başka işler açıyor. Öyle ki Kadir bunu çok ciddiye alıyor ve hemen düğün yapılacakmış gibi bazı hazırlıklara girişiyor.

Zor durumda kalan gençlerin bunun altından nasıl kalkacağı ise çok merak ediliyor. Beşinci bölümdeki yeni maceralar merak edilirken izleyiciler de dizinin hala neden düşük reyting aldığını anlamakta zorlandıklarını belirtmeye ve bu konuda sosyal medyada yorum yapmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Sıkı Takipçileri Var

Seversin 2. bölüm izle tek parça! Seversin son bölüm full izle! Seversin izle HD! - Magazin Haberleri
Sosyal medyada diziyi takip edenler arasında İlayda Alişan ve Burak Yürük'ün hayranları ön sırada yer alıyor. Ancak dizinin kadrosunda komedi dizilerinin en sevilen oyuncularından Zeynep Kankonde gibi isimler de var. Ayrıca Nergis Kumbasar, Ceren Taşçı, Halil İbrahim Kurum, Ozan Dağgez, İlkin Tfekçi, Hazal Benli, Ergül Miray Şahin, Yiğit Dikmen, Atakan Yılmaz, Elif Çapkın, Ceren Yıldırım, Nihayet Şahin ve Yağmur Gurur da dizide oynayan diğer oyuncuları oluşturuyor. Kadrosu ve konusu dinamik ve hareketli olan dizi izleyiciler tarafından çok beğeniliyor.  

Teknik Ekip
Kanal D'nin eğlenceli yaz dizisi Seversin'in senaryosu iki kalem tarafından yazılıyor. Bunlardan birisi Barış Erdoğan diğeri ise İlker Arslan. Yönetmeni Serdar Gözelekli olan dizi Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Bakalım bundan sonraki izlenme oranları nasıl devam edecek? İzleyicileri de çok merak ediyor.