Seversin Ferdi kimdir? Ozan Dağgez kimdir? Ozan Dağgez nereli? Ozan Dağgez kaç yaşında? Ozan Dağgez hangi dizilerde oynadı?

Başrolünde son olarak Masumiyet dizisinde yer alan İlayda Alişan ile son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan Burak Yörük'ün yer aldığı Seversin bu aşkam birinci bölümü ile ekranlara geliyor. 

Başarılı yönetmen Serdar Gözelekli'nin çektiği Seversin ekranlarda özlediğimiz başarılı yaz dizisi Afili Aşk tadını verecke gibi duruyor.

Seversin dizisinin oyuncuları merak uyandırmayı başardı. Onlardan biri de dizinin Ferdi'si başarılı oyuncu Ozan Dağgez! 

SEVERSİN FERDİ KİMDİR?

ozandaggez-afiliask-yk2

Seversin dizisi Ferdi kimdir? Seversin Asya'nın abisi Ferdi gerçek adı ne? Seversin Ferdi gerçek adı ne? Seversin dizisinde Ferdi karakterini Ozan Dağgez oynuyor. 

Ozan Dağgez kimdir? Ozan Dağgez nereli? Ozan Dağgez kaç yaşında? Ozan Dağgez ne mezunu? Ozan Dağgez sevgilisi kim? Ozan Dağgez rol aldığı dizileri?

OZAN DAĞGEZ KİMDİR?

Ozan Dağgez 16 Ekim 1982 tarihinde Bodrum'da doğdu. Maltepe Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Daha sonra Müjdat Gezen Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır. 

Son olarak Baht Oyunu adlı diziden yer alan Ozan Dağgez ilk olarak Afili Aşk dizisinde tanındı ve çok sevildi. Dağgez daha sonra Baht Oyunu dizisinde bambaşka bir rolle karşımıza çıktı.

YER ALDIĞI DİZİLER

Baht Oyunu

Afili Aşk

Vatandaşlar kınalar yakıyor! Kurban Bayramı yardımı başvurusu başladı! 500 TL kurban yardımı yattı! Hemen bakın! Vatandaşlar kınalar yakıyor! Kurban Bayramı yardımı başvurusu başladı! 500 TL kurban yardımı yattı! Hemen bakın!

Halka

Yola Geldik

Alın Yazım

Kapadokya Düşleri

Talih Kuşu

Sana Mecburum

Aşk Yeniden 

Sağır Oda

Kızlar Yurdu

Şifre

Pamuk Prenses 2

Çemberimde Gül Oya

Synthetic

Düşman Kızı

Parmak İzi

Hayat Bilgisi