Seversin dizisi ilk bölümü ile bu akşam başlıyor. Seversin dizisinde Handan karakterini hangi oyuncu oynuyor merak edildi. İlkin Tüfekçi kimdir? İlkin Tüfekçi nereli? İlkin Tüfekçi kaç yaşında? İlkin Tüfekçi yer aldığı diziler? İlkin Tüfekçi sevgilisi kim?

Kanal D'nin yeni romantik komedi dizisi Seversin ilk bölümüyle bu akşam başlıyor! 

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın yer aldığı Seversin dizisi tüm sezon maruz kaldığımız klişe dramları unutturarak içimizi açmaya geliyor. 

Seversin dizisinde Handan karakteri kimdir merak edilen isimlerin başında geldi. Seversin dizisi oyuncuları ve karakterleri araştırılmaya başlandı.

Seversin dizisi Handan kimdir? Seversin Handan gerçek adı ne? Seversin dizisinde Handan karakterini İlkin Tüfekçi canlandırıyor.

Peki İlkin Tüfekçi kimdir? İlkin Tüfekçi nereli? İlkin Tüfekçi kaç yaşında? İlkin Tüfekçi ne mezunu? İlkin Tüfekçi hangi dizilerde oynadı?

60cb5feb93215108900cc8eb

İlkin Tüfekçi Kimdir?

İlkin Tüfekçi  5 Temmuz 1987 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezundur.

Liseyi Florya Selim Pars Lisesinde okumuştur. Eski Galatasaray’lı futbolcu İlyas Tüfekçi’nin kızıdır.

Son olarak Zemheri dizisinde Şule karakterini canlandırmıştı.

İlkin Tüfekçi yer aldığı diziler;

Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak? Dev İsim Haldun Dormen’in Hayatı Belgesel Oldu! “Yaparsın Şekerim” Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?

Zemheri

Karadayı 

Arka Sıradakiler

Kara Para Aşk