Seversin dizisinde Kadir karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Halil İbrahim Kurum kimdir? Halil İbrahim Kurum nereli? Halil İbrahim Kurum kaç yaşında? Halil İbrahim Kurum kiminle evli? Halil İbrahim Kurum ne mezunu? Halil İbrahim Kurum hangi dizilerde oynadı?

Başrollerinde  İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün yer aldığı kadrosunda Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, Hazal Benli, Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi ve Ceren Taşçı'nın yer aldığı Seversin ilk bölümü ile ekranlara geliyor.

Yönetmen koltuğunda başarılı isim Serdar Gözelekli'nin oturduğu Seversin romantik komedi dizisi bol klişeli acıtasyonlu dram sezonu sonrası içimizi açmaya geliyor. En başarılı romantik komedi yapımlarından Afili Aşk havası veren Seversin heyecan uyandırdı.

Seversin dizisindeki yeni isimler merak edildi. Onlardan biri de dizinin maço abisi Kadir'i oldu! 

Seversin dizisinde Kadir kimdir? Seversin Kadir Muro gerçek adı ne? Seversin dizisinde Kadir Asya karakterini Halil İbrahim Kurum canlanlandırıyor.

Halil İbrahim Kurum kimdir? Halil İbrahim Kurum nereli? Halil İbrahim Kurum kaç yaşında? Halil İbrahim Kurum ne mezunu? Halil İbrahim Kurum sevgilisi var mı? Halil İbrahim Kurum dizileri?

HALİL İBRAHİM KURUM KİMDİR?

15 Kasım 1990 tarihinde Adana'da doğdu. Türk Halk Müziği ses sanatçısı Zehra Sabah ve Saz Sanatçısı Necati Kurum’un oğludur.

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.

Halil İbrahim Kurum ayrıca İngiltere ve Hindistan'da çocuk ve dans tiyatrosu eğitimi aldı.

Halil İbrahim Kurum'un ilk televizyon deneyimi Yeni Gelin adlı dizide canlandırdığı Baran karakteridir. 

Halil İbrahim Kurum Yer Aldığı Diziler;

Karagül,

Müge Anlı ile Tatlı Sert Durdu Nur olayı kim kaçırdı? İzmir 16 yaşındaki Durdu'yu arıyor Müge Anlı ile Tatlı Sert Durdu Nur olayı kim kaçırdı? İzmir 16 yaşındaki Durdu'yu arıyor

Benim Adım Melek,

Başımız Belada,

Hayaller Ve Hayatlar

Yeni Gelin

Seversin