Seversin dizisinde menajer Nesrin karakterine hayat veren Ceren Taşçı kimdir? Ceren Taşçı nereli? Ceren Taşçı kaç yaşında? Ceren Taşçı ne rol aldığı diziler hangileri?

En merak edilen yaz dizilerinden biri olan Kanal D'nin yeni dizisi Seversin başlıyor! Tanıtımlarında eğlence dolu iç açıcı sahneleri ve partnerlerin uyumu ile merak uyandıran Seversin bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. 

Kanal D'nin yeni dizi Seversin'de başrolü yakışıklı ve başarılı oyuncu Burak Yörük ile başarılı ve güzel isim İlyada Alişan yer alıyor.

Kadrsounda İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün yanı sıra Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, Hazal Benli, Zeynep Kankonde, İlkin Tüfekçi ve Ceren Taşçı'nın yer aldığı Seversin beğeni topladı! 

Ünlü Sunucudan Üzücü Haber! Ünlü Sunucudan Üzücü Haber!

Dizideli eğlenceli karkaterler merak konusu oldu.

Seversin Nesrin Kimdir?

Seversin dizisi Nesrin kimdir? Seversin menajer Nesrin gerçek adı ne? Yeni dizi Seversin Tolga'nın menajeri Nesrin karakterinin gerçek adı ne? Seversin dizisinde Nesrin karakterine Ceren Taşçı hayat vermektedir. 

Ceren Taşçı kimdir? Ceren Taşçı nereli? Ceren Taşçı kaç yaşında? Ceren Taşçı ne mezunu? Ceren Taşçı evli mi? Ceren Taşçı rol aldığı dizileri?

CEREN TAŞÇI KİMDİR?

15 Mayıs 1989 yılında İstanbul'da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.

TV8'de ki Komedi Türkiye programına yarışmacı olarak katıldı ve bir sene sonra 2016 yılında Fox TV'de yayınlanan No: 309 adlı dizide Filiz karakterini canlandırdı.

2017 yılında Aslan Ailem, 2018 yılında Erkenci Kuş adlı dizilerinde yer aldı. 2021 yılında Menajerimi Ara dizisinde konuk oyuncu oldu.

Ceren Taşçı 1.60 metre boyunda ve 60 kilodur.

CEREN TAŞÇI YER ALDIĞI DİZİLERİ

No: 309 

Aslan Ailem

Erkenci Kuş

Kafa Doktoru

Menajerimi Ara

Kırk Yalan

Feride