Kim demiş "Türkler sarışın erkek sevmez" diye, zira iki başrol oyuncusu ekranları adeta sallıyor...

Televizyon ekranlarında erkek vücudu sergilenerek jön yaratma devri iki başarılı ve yakışıklı oyuncu ile adeta kapanıyor.

Yaz dizisi olarak başlayan Seversin ve Balkan Ninnisi adlı iki yapımda dikkat çeken hikayelerinin yanı sıra öyle başarılı oyunculuklar da var ki seyirciyi ayrıca kendisine hayran bırakıyor. Tabi ki bu iki dizide de çok değerli ve usta oyuncu kadrosunun haricinde iki erkek oyuncu ayrıca dikkat çekti.

Öncelikle her ne kadar magazin medyasının anlaşılmayan bir şekilde karalama çalışmalarına rağmen yine oyunculuğu ile öne çıkmayı başaran sempatik ve yakışıklı oyuncu Burak Yörük, rol aldığı Seversin dizisini de öne çıkartmayı başardı.

Geçtiğimiz yaz Aşk Mantık İntikam dizisinde de başarısını sergileyen ancak senaryo kurbanı olan yakışıklı bu defa jön olarak rol aldığı dizide oyunculuğunu kanıtlamanın yanı sıra yakışıklılığına ek olarak sempatikliği ile de hem diziyi daha sıcak bir hale getirdi hem de "Türkler sarışın jön sevmez" tezini Kıvanç Tatlıtuğ sonrası bir kez daha yıktı.

Balkan Ninnisi Ertan - Emre Bey kimdir, dizileri neler? Emre Bey sevgilisi kim, nereli, kaç yaşında? -

Tabi bu arada bir diğer kanalda yer alan Balkan Ninnisi adlı dizide de bu durumun aynısı yaşanıyor. Erdal Özyağcılar gibi bir dev isme sahip olamanın da avantajına sahip bu dizide deen çok göze batan yine sarışın bir jönün parlaması oldu.

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak Yörük gibi gen. yakışıklılardan olan Emre Bey' de bu dizide aynı şekilde hem başarılı bir oyuncu olduğunu gözterdi hem de "Türkler sarışın jön sevmez" tezini yıkan ikinci genç yetenek oldu.

Seyirci ise zaten dizilerde vücudu ön plana alınarak jön yaratma gayretlerinden ve bu sahneleri izlemekten bıkmıştı ki, tam da bu sırada önce Seversin dizisi ile başarılı Burak Yörük oyunculuğu ile buluştu, sonrasında da Balkan Ninnisi'nde Emre Bey'in harika oyunculuğuna kavuştu. 

Yeni bir dizi geliyor: Seversin

Şimdi ise akıllarda tabi ki bir soru oluştu. bu kadar başarılı ve yakışıklı iki sarışın jön aynı anda ekranlarda yer alıp, alkış toplarken, Türkiye'nin kendisini oyunculuk alanında ispatlamış saygın ismi Kıvanç Tatlıtuğ'un koltuğuna hangisi oturacak? 

Seversin dizisinde sempatik halleri ile ayrıca dikkat çeken başarılı yakışıklı Burak Yörük mü? Yoksa Balkan Ninnisi dizisindeki başarılı oyunculuğu ile kendisini gösteren Emre Bey mi?

Bu gerçekten çok zor bir soru bizce de zira komedi oyunculuğunun en zoru olduğu bilinirken ikisi de ayrı ayrı iki komedi dizisinde harikalar yaratıyor, ikisi de oldukça sempatik ve ikisi de çok ama çok yakışıklı değil mi?

Sosyal medyada Burak Yörük ve Emre Bey hayranları kapışmaya başladı bile...

Burak Yörük kimdir? Burak Yörük kaç yaşında oynadığı diziler hangileri?

Emre Bey kimdir, nereli, boyu ve yaşı kaç? Balkan Ninnisi dizisi Ertan hakkında - Magazin Haberleri - Milliyet