Yılın her günü sevgililer için aşk, sevgi dolu olsa da Şubat ayında bir başka oluyor. Her sene Şubat ayının 14'ünde kutlanan Sevgililer günü, bu sene Pazar gününe denk geliyor. Yaşanan pandemi nedeniyle 2 aydır hayatımızda olan sokağa çıkma kısıtlamaları ve yasakları halen daha devam etmektedir. Devam eden sokağa çıkma yasaklarında hafta sonu evden çıkmak yasak. Sadece belli saatler içinde açık olan bakkal, market, manav gibi işletmeler vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Hafta sonunda marketlerin çalışma saatleri sabah 10.00'da başlıyor ve 17.00'a kadar devam ediyor. Vatandaşlar, bu sene hafta sonuna denk gelen sevgililer gününde çiçekçilerin açık olup olmadığını merak ediyor. Pazar gününe denk gelen sevgililer gününde, vatandaşlar çiçek siparişi verip veremeyeceklerini araştırmaya başladı. 14 Şubat sevgililer gününde çiçekçiler açık olacak mı ? 14 Şubat sevgililer gününde çiçekçiler sipariş alacak mı ? 14 Şubat sevgililer gününde çiçekçiler dağıtıma çıkacak mı ? 14 Şubat Pazar 2021 sevgililer günü çiçekçiler kaçla kaç arası çalışıyor ? 14 Şubat çiçekçilerin çalışma saatleri neler ?14 Şubat Sevgililer Günü Ne Zaman ?

Sevgililerin kutladıkları özel gün olan sevgililer günü geçen sene 2020 yılında Cuma gününe denk gelmişti. Sevgililer günü kutlayacak olan çiftler, bu sene 14 Şubat sevgililer gününün ne zamana geldiğini araştırmaya başladı. Bu sene sevgililer günü hangi güne denk gelecek ? 14 Şubat sevgililer günü bu sene Pazar gününe denk gelecektir. 14 Şubat 2021 Pazar günüdür.14 Şubat Sevgililer Gününde Çiçekçiler Açık Olacak Mı ?

Her yıl Şubat'ın 14'ünde kutlanan sevgililer günü, bu sene 2021'de Pazar gününe denk geliyor. Pazar gününe denk gelen sevgililer gününde ise sokağa çıkma yasakları var. Hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasağına denk gelen sevgililer gününde çiçekçilerin açık olup olmadığı merak ediliyor. Sevgililer gününü kutlayacak olan vatandaşlar, sevgililer gününde sevgililerine veya eşlerine çiçek alıyorlar. Çiçek almak isteyen vatandaşlar araştırmaya başladı. 14 Şubat'ta çiçekçiler açık olacak mı ? 14 Şubat 2021 Pazar günü çiçekçiler açık mı ? 14 Şubat'ta sokağa çıkma yasağında çiçekçiler dağıtım yapacak mı ?

Sevgililer günün kapsayan 12-13 ve 14 Şubat tarihleri arasında çiçek satışı yapan iş yerleri, çiçekçiler açık olacak. Sevgililer günün kapsayan 12-13 ve 14 Şubat tarihlerinde çiçekçilerin çalışma saatleri nasıl ? 12 Şubat Cuma günü çiçek satışı yapan çiçekçiler, 20.00-00.00 saatleri arasında evlere çiçek servisi yapacaktır. 13 ve 14 Şubat tarihlerinde ise sevgililer günü kapsamında çiçekçiler 10.00-17.00 arasında iş yerinden ve evlere servis yapılacaktır. Bunun dışında saat 17.00'den sonra ise 13-14 Şubat'ta sevgililer günü kapsamında çiçekçiler sadece evlere servis yapacaktır. Yani sevgililer gününde çiçekçiler açık olacaktır.

14 Şubat Pazar günü sevgililer gününde sokağa çıkma yasağı kapsamında çiçekçiler, sabah 10.00 ile gece 00.00 arasında çiçek dağıtımı yapacaktır. Çiçekçiler dağıtım yaparken gün içinde de vatandaşlar çiçekçiye giderek çiçek alabilirler. İş yerine, dükkana giderek çiçek almak isteyen vatandaşlar sabah 10.00 ile 17.00 arasında müşterilerine hizmet verecektir.