Şevval Şahin Marcus Aral İçin: Şiddet Gösteren Beni Tehdit Eden Bir Erkek Üzerinden Destekleyici Yazıyorsunuz?

Şevval Şahin, kendini bilmez kişilerin Marcus Aral'ın hareketini desteklercesine yorumlar atmasına isyan etti ve bu psikolojide olan ve beni tehditler eden birine yaptığınız yorumlara dikkat edin dedi

Gündem 26.06.2021 - 11:57 26.06.2021 - 11:58 Ece Sahan

Türkiye güzeli Şevval Şahin dün eski sevgilisi Marcus Aral'ın Kerem Kamışlı'yı denize atması sonrası ilk açıklamayı yaptı. Olay üzerine kendini bilmez Türk insanları Marcus Aral'ı destekleyen yorumlar atınca Şahin sosyal medya hesabından "Siz ne yaptığınız farkında mısınız?" diyerek o yorumlara sitem etti.

Sosyal medya hesabından şaşalı yaşamını paylaşan, hayvanları istismar eden Marcus Aral dün de Kerem Kamışlı'yı eski sevgilisi ile yemek yedi diye restoran basıp denize atmıştı. Bu olay sonrası sosyal medyada kendini bilmezler yine şiddeti saldırganlığı güzelledi. Kerem Kamışlı'nın "sen benim kim olduğumu biliyor musun sözlerini" baz alan kişilerin Marcus Aral'ın zengin ve hayvanları istismar eden yaşamında bir haber şekilde saldırganlığı güzelledi.   

Yorumlara istan eden Türkiye güzeli Şevvaş Şahin sosyal medya hesabından  şu açıklamayı yaptı  ve Marcus Aral'ın kendisini bu agresif ve tehditkar yönleri nedeniyle ayrıldığını açıkladı. Şahin tehditlerin hala sürdüğünü söyleyerek şu ifadeleri kullandı;

"Öncelikle yaşanan olayın şoku içerisindeyim. Bazı şeyleri netleştirmem gerekiyor. Marcus'la olan ilişkimi haftalar önce Miami'de bitirdim. Aslında bundan çok öncesine dayanan kalp kırıklıklarım da oldu. Ama insanın tabii ki de kopma süreci o kadar kolay olmayabiliyor.

Ayrılıktan sonra her şeyin sakin kalması, sorunsuz bir ayrılık olması umuduyla onu arkadaşım olarak görmeye devam ettim.

"O zamandan beri er gün benimle olan ilişkisine devam etmek istedi. Bana ve kararıma saygı göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Özel hayatımı bu kadar anlatmak benim için gerçekten hiç kolay olmasa da olay maalesef buralara geldi.

Olaydan bir gün önce Marcus ile ilişkimizin bitmesinin daha sağlıklı bir karar olduğunu tekrar konuşmak için haftalar sonra ilk defa halka açık bir yerde buluştum.

Bana göre bu ilişkimizin içinde olması gereken bir konuşmaydı bu kadar yaşanmışlıklar varken. Sonunda bana ve çevremdeki insanlara zarar verecek hiçbir şey yapmayacağına ve arkadaş kalacağımıza söz verdi. Hatta bu beni günler sonra rahatlattı.

Dışarıdan çok komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir psikolojik şiddet.

Yaşanan olay bardağı taşıran son damlaydı. Böyle bir saldırı kesinlikle uygun bir davranış değil. Bu sizce sağlıklı bir davranış biçimi mi? Bu yaşanan olayı basına veren de kendisi. İlişkimizin başta bitme sebeplerinden en büyüğü de maalesef bu tarz agresyon problemlerinin olması.

Lütfen bu durumda fikir yürütürken bu ilişkinin birçok bilmediğiniz faktörleri olduğunu unutmayın. Bu olaydan sonra artık güvende hissetmediğim için yasal yollara da başvurdum. Gerekenler yapılıyor."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@