Ünlü manken Şevval Şahin, eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın kendisine şantaj yaptığı söylentilerine cevap verdi. İşte merak edilenler…

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Yiğit Marcus Aral’dan ayrılmıştı. Ayrıldıktan sonra Yiğit Marcus Aral, eski sevgilisine göndermelerde bulunurken bir çirkin hareket daha gündeme bomba gibi düşmüştü. Söylentilere göre Aral eski sevgilisi Şevval Şahin’in telefonunu haclediği ve şantaj yaptığı yönündeydi. Ünlü manken Şevval Şahin söylentilere cevap verdi.

6_1280x720

Şevval Şahin Şantaj İddialarına Cevap Verdi!

Sık sık eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile gündeme gelen ünlü manken Şevval Şahin en şantaj haberi ile gündeme gelmişti. Ünlü manken çıkan şantaj haberleri ile alakalı olarak açıklama yaptı. Öte taraftan Şahin kullandığı Türkçe ile de gündeme geliyor. Şahin bu yönde çıkan eleştirileri de cevap verdi.

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, oyunculuk teklifleri aldığını açıkladı. Ünlü manken Şevval Şahin “Teklifler geldi de bu işe girmekten korktum. Oyunculuk yapmam demiyorum, yapabilirim. Ama öncelikle düzgün bir eğitim almak isterim” ifadelerini kullandı. Miss Turkey birincisi Şevval Şahin, konuşmasında daima İngilizce kelimeler kullanan ve bundan kaynaklı sosyal medyada çok fazla eleştiriliyor. Bunula ilgili olarak ünlü manken Şevval Şahin, ürkçe kitap okuduğunu ifade ederek “Şu an kendimi geliştiriyorum, Türkçe kitaplar okuyorum. Diksiyon eğitimi almadım ama alabilirim” açıklamalarını yaptı.

7_1280x720

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisine Bomba Transfer! Atatürk Dizisinde Enver Paşa Karakterini Kim Canlandıracak? Atatürk Dizisine Bomba Transfer! Atatürk Dizisinde Enver Paşa Karakterini Kim Canlandıracak?

Şevval Şahin’den Açıklama Geldi!

Ünlü manken Şevval Şahin’in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral’ın Şahin’in telefonunu haclediği ve telefondaki kayıtlı insanlara cinsel içerikli mesajlar atıldığı söylenmişti. Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, bu yönde çıkan haberlere cevap verdi. Ünlü mankenin hayranları çıkan haberlere üzülürken Şahin’in yaptığı açıklama sevenlerini rahatlattı.

22 yaşındaki Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile ayrılmıştı. Ayrıldıktan sonra Marcus Aral, eski sevgilisine göndermeler yapmasının yanında başka çirkin hareketler de yaptığı iddia edildi. Söylentiler doğrultusunda Aral’ın es sevgilisinin ABD’de kullandığı cep telefonu hattını hackledi. Hatta Aral, Şahin2in tanıdıklarına çirkin mesajlar atıldığı da söylenmişti. Bahsi geçen mesajların cinsel içerikli olduğu iddia edilmişti.

Ünlü manken Şevval Şahin çıkan iddialara sessiz kalmadı. Konu ile alakalı olarak Şahin “Çıkan haberler doğru değil. Şantaj haberleri tamamen yalan. Tehdit falan etmiyor. Kendi hayatlarımıza bakıyoruz. Dava falan açmadım” şeklinde açıklama yaptı. Çıkan iddiaları yalanlayan güzel manken Şevval Şahin sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlar ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.