Şevval Şahin ve Marcus Aral Ayrıldı! İhanet Skandalı!

Ünlü model Şevval Şahin ve sevgilisi Marcus Aral ayrıldı! Şevval Şhin'in açıklamasının ardından kimi kimi aldattı? soruları yorumları kitledi!

Magazin 22.06.2021 - 11:50 22.06.2021 - 11:51 Ece Sahan

Kendisine yapılan eleştirilere verdiği yanıtlarla adından söz ettiren model Şevval Şahin, sevgilisi Marcus Aral ile ayrıldıklarını duyurdu.

Sosyal medya hesabından sevgilisi Marcus Aral ile sık sık fotoğraf paylaşan ve bu fotoğrafların oldukça cesur olması ile adından söz ettiren sevgililerin aşkı bitti!

sYevval_sYahin_marcus

Şevval Şahin ayrıldıklarını duyurdu!

Yaklaşık olarak bir buçuk senedir birlikte olan Şevval Şahin ve Marcus Aral aşkı bitti! Şevval Şahin yaptığı paylaşımda eski sevgilisi sorunsuz ayrıldıklarını ve arakdaş kalacaklarını söyledi.

Şevval Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Genelde asla böyle bir açıklama yapmam, ancak ilişkimi çok açık bir şekilde yaşadım, bu yüzden bazı şeyleri açıklığa kavuşturma ihtiyacı hissediyorum" ifadelerini kullandı.

0x0-sevval-sahin-ve-yigit-marcus-aral-bu-kadar-da-olmaz-dedirtti-sevval-sahin-ve-yigit-marcus-araldan-saskina-ceviren-evlilik-aciklamasi-1618388646669

Şevval Şahin'in ayrılık duyurusu üzerine yorumlarda "kim kimi aldattı?" "Şimdki aşklarda böyle sıkılınca ayrılıyorlar" yorumları yapıldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@