Şeyma Subaşı büyük şok! Sevgilisi Milyarder çıkmadı! Büyük skandallara hazır olun

Şeyma Subaşı büyük şok! Türkiye'de milyarder olarak lanse edilen Şeyma Subaşı sevgilisi aslında kim! Şeyma Subaşı Mısırlı Milyarder olarak lanse edilen sevgilisi hakkında iddialar sosyal medyayı

Magazin 07.06.2021 - 09:45 07.06.2021 - 09:45 Berkay Keskin

Şeyma Subaşı büyük şok! Türkiye'de milyarder olarak lanse edilen Şeyma Subaşı sevgilisi aslında kim! Şeyma Subaşı Mısırlı Milyarder olarak lanse edilen sevgilisi hakkında iddialar sosyal medyayı salladı!

Şeyma Subaşı müstakbel eşi, mısırlı milyarder olarak lanse edilen isim hakkında sosyal medyada bir çok iddia atıldı. Mısırlı sevgilisinin milyarder olmadığı, serveti olmadığı ancak Türkiye'nin görebileceği büyük olaylara imza atacağı iddia edildi.

İlk şirketi Alsaloussi Holgins!

Şeyma Subaşı sevgilisi holding olarak açılan şirketin sadece ismi holding. Türk hukukuna göre sonunda S olduğu için herhangi bir limited şirket. Alsaloussi Holdings tıplı mega holdings gibi sadece s ile Holding gösteriliyor. Türkiye'de Mega Holdingsi herkes biliyor neler yaptığını.

Ancak Mısırlı milyarderin aile şirketleri yönetiyor bilgileri de yanlış. 3 Ekim 2018'de Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Alsaloussi şirketi kendi kuruyor. 2018 yılında kurulan şirket aile şirketi değil.

Şeyma Subaşı sevgilis Mohammed diğer şirketlerine bakacak olursak;

Storm İndustries ILC 17 Ağustos 2018'de kurulmuş ve limited

Perfect Strom ılc 20 aralık 2018'de kurulmuş ve limited

Gang Warily Holdings ILC 19 şubat 2019 kurulmuş yine limited ve holdings S ibaresi yine kullanılmış

Chreedo Delta ILC 11 Eylül 2019'da kurulmuş, yine limited

Chreedo Pershing ILC 11 Eylül 2019 kurulmuş 

7333 Belle meade BLVD ILC 10 mart 2021'de kurulmuş yine limited

Tek soyadlı kişi!

Şeyma Subaşı sevgilisi Alsaloussi soyadı aratıldığında ise büyük bir şok geçirebilirsiniz. Dünya üzerinden mohammed'den başka kimse Alsaloussi soyadını kullanmıyor. Ne annesi, ne babası ne kardeşi böyle bir isimle yok.

Aynı adreste 6 şirket!

Mohammed'in ayrıca 3 adreste tüm işleri yaptığı görülüyor. Yaşadığı yer, şirketleri sadece 3 adres üzerinden gidip geliyor. Ancak sorun da şu şirketlerin adresine bakıldığında bildiğin apartman dairesinde yaşıyor. Apartman dairesinde işleri ve yaşamını sürdürse de tek bir çalışanı yok.

Forbes değil hiç bir yerde ismi yok!

Mısırlı ve Dünya milyarderleri listesinde Şeyma Subaşı sevgilisinin adı değil esamesi okunmuyor. Ayrıca Mohamed Linkedin hesaplarına bakıldığında şirketlerde 9 yıldır ceo olarak görülüyor ancak şirketler 2018 yılında kurulmuş oluyor. 

Kanada Pasaport başvurusunda gerçeğe aykırı kararı nedeniyle 3 yıllığına askıya alınmış, çalıntı ferrari ve soyadı değişikliği gibi bir çok olaya karışması da akıllara Şeyma Subaşı üzerinden Türkiye'yi mi dolandıracak iddiaları beraberinde geliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@