Şeyma Subaşı gerçekleri ortaya çıktı! Herşey Çok Farklıymış!

Bu Detay Şeyma’yı da Şok Etti! Bunu Gören Şeyma Subaşı Sevgilisinin Dolandırıcı Olduğunu İtiraf Etti!

Gündem 29.06.2021 - 00:55 29.06.2021 - 00:57 Berkay Keskin

Ünlü sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı yine olaylı bir şekilde gündeme geldi. Gündeme bomba gibi düşen son dakika haberleri ile Şeyma Subaşı, her şeyi açıkladı. Uzun bir süredir Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı, sevgilisinden ayrıldığını duyurdu. Son dönemlerde çıkan haberler ile izleyenlerin kafasını karıştan Şeyma Subaşı yine yapacağını yaptı. 31 yaşında olan Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile dolu dizgin aşk yaşarken bir anda ayrılık haberi geldi. Haberlerin art arda gelmesiyle birlikte herkes şaşkına döndü. 800 bin TL’lik yüzük ile evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı ayrılık haberini açıkladı. Mohammed Alsaloussi ile ayrılan Şeyma Subaşı, neden ayrıldıklarını açıkladı. Dolandırıcı olduğu iddia edilen Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile bakın neden ayrılmış! Şeyma ve Mohammed ayrılığının arkasında neler yatıyor? Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı?

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi Neden Ayrıldı?

Arkadaşları ile gittiği bir safari turunda evlenme teklifi alan ve evlenme teklifi aldığı yüzük ile gündeme gelen Şeyma Subaşı cephesinde gelişmeler bitmek bilmiyor. Yakın arkadaş grubu ile toplandıkları bir sırada Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi tarafından romantik bir evlenme teklifi alan Subaşı’nın mutluluğu kısa sürdü. Uzun bir süre Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan ve 1 sene evli kalan Şeyma Subaşı’nın ikinci evliliği başlamadan bitti. Kızı Melissa ile birlikte keyifli bir yaz geçiren Şeyma Subaşı, hayatının şokunu hayatının aşkıyla yaşadı. Hayatımın aşkı dediği milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin aldığı tüm pahalı hediyeler sahte çıktı. Ortaya atılan iddialara göre Şeyma Subaşı’nın elilik teklifi aldığı dillere desten yüzük de sahteymiş!

Şeyma Subaşı Bebeğini Aldırdı Mı? Düştü Mü?

Pahalı marka çantaları, bitmek bilmeyen partileri, lüks sevdası ve ilginç açıklamalarıyla sıkça gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın bu defa gündeme geldiği konu oldukça farklı. Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldığını sosyal medya hesabından açıklayan Şeyma Subaşı bebeğini kaybetti. Sevgilisi Mohammed ile evlilik yolunda ilerleyen Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından hamile olduğunu takipçilerine duyurdu. Önceleri ortaya atılan hamilelik iddialarını sert bir dille yalanlayan Subaşı, kendisi hamile olduğunu açıkladı. Evlenmeden çocuk yapmam dedikten 2 gün sonra Instagram hikayesinden hamilelik haberini veren Şeyma Subaşı, çok kısa bir süre sonra üzücü haberi verdi. Hamilelik haberini verdikten 2 gün sonra bebeğinin düştüğünü ve bebeklerini kaybettiğini açıklayan Şeyma Subaşı, sevenlerini üzüntüye boğdu. Öte yandan hamile olduğunu açıkklayan Subaşı, bebek nedeniyle düğünü ve evliliği ertelediklerini de açıkladı. Tüm bu gelişmeler doğrultusunda olanları izleyenler şaşkına döndü. Her şey hızla devam ederken son bomba ise ayrılık ile geldi! Şeyma Subaşı Instagram hikayesinden sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldığını duyurdu.

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı Sevgilisi Mohammed Alsaloussi Dolandırıcı Mı?

Mısırlı bir şeyhin oğlu olan iş insanı Muhammed Al Saloussi ve Şeyma Subaşı aşkı durmak bilmeden şiddetini arttırarak devam ediyordu. Son 1 haftada yaşanan gelişmeler ise bu aşkı gölgede bırakmaya yetti. Şeyma Subaşı dolandırıcı olduğu iddia edilen Muhammed Al Saloussi ile ayrıldığını açıkladı. Instagram hesabından Mısırlı sevgilisi ile olan tüm fotoğraflarını silen Şeyma Subaşı, ayrıldığı doğruladı. Şeyma Subaşı sevgilisinden ayrıldığını şu sözlerle açıkladı: “Bugün kü ayrılığımın nedeni ile ilgili çıkan haber tamamen asılsızdır! Beni arayan gazetecilere söylediğim gibi biraz saygı gösterin, ayrılık doğru ama sebepleri bizde kalsın” dedi. Peki, Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Muhammed Al Saloussi gerçekten dolandırıcı mı?

Tüm Türkiye bu sorunun cevabını bekliyor. Çeşitli kaynak ve kişiler tarafından bu konuyla ilgili ortaya pek çok iddia atıldı. Muhammed Al Saloussi’nin Şeyma Subaşı’nı kandırmak için ona yalanlar söylediği söyleniyor. Borderline- Narsist ilişkisi olarak yorumlayan psikologlar, bu durumu önceden duyurmuştu. Instagram’da sevgilisiyle olan tüm fotoğrafları silen Şeyma Subaşı’nın tektaşı bile sahteymiş! Evlilik teklifi aldığı tüzüğün sahte olduğu söylenen Şeyma Subaşı, fotoğrafları silerek iddiaları doğruladı. Tektaş dahil aldığı bütün hediyelerin sahte olduğu söylenen Muhammed Al Saloussi, aslında milyarder değilmiş. Peki, Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Muhammed Al Saloussi kimdir?

Muhammed Al Saloussi Kimdir?

Bir süredir sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ile dolu dizgin aşk yaşayan sözde milyarder Mısırlı Muhammed Al Saloussi’nin kim olduğu merak ediliyor. Peki, Muhammed Al Saloussi gerçekte kimdir gelin bakalım. Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Muhammed Al Saloussi, Mısırlı bir şeyhin oğlu olan iş insanıdır. Mısır'da yatırımcılık işiyle uğraşan Muhammed Al Saloussi’nin milyarder olduğu söyleniyor.  Amerika’da aile şirketinde yöneticilik yapmaktadır. ABD’nin Florida eyaletinde yer alan aile holdingi olan Alsaloussi Holding'te yöneticilik yapmkatadır. Muhammed Al Saloussi’nin Şeyma Subaşı’dan küçük olduğu iddia edilmişti. Ancak bu yanlış bir iddiadır. Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Muhammed Al Saloussi 36 yaşındadır. Şeyma Subaşı ile arasında 5 yaş bulunan Muhammed Al Saloussi, Şeyma Subaşı’dan büyüktür. Mohammed Al Saloussi’nin adına kayıtlı 11 tane şirket vardır. 11 tane şirketi olan Mohammed Al Saloussi’nin hiçbir şirketine dair açıklama bulunmuyor. Mohammed Al Saloussi’nin yıllık gelirinin 1.2 milyar dolar olduğu açıklanmıştır. Bunun yanında 2020 yılında yayınlanan ‘En Zengin Araplar’ listesinde 18. sırada yer almıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@