Şeyma Subaşı hamile mi? Doğrusunu benden öğrenin dedi bombayı patlattı

Şeyma Subaşı hamile mi? Şeyma Subaşı kaç aylık hamile gibi sorular son günlerde magazin basınını çalkalıyordu. Şeyma Subaşı hamilelik iddialarına son noktayı koydu.

Magazin 02.06.2021 - 12:30 02.06.2021 - 12:38 Volkan Arık

Mısırlı milyarder sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına devam eden Şeyma Subaşı'nın hamile olduğu iddia ediliyordu. 30 yaşındaki sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı hesabından paylaştığı fotoğraflarında da karnını gizleyince iddiaları ayyuka çıkmıştı. Hem sosyal medyada hem de basında Şeyma Subaşı hamile mi başlıklı haberler yapılırken ünlü ismin de herhangi bir açıklama yapmaması nedeniyle iddialar güçlenmişti. Peki Şeyma Subaşı hamile mi, Şeyma Subaşı kaç aylık hamile?

Şeyma Subaşı hamile mi, Şeyma Subaşı kaç aylık hamile, ne zaman evleniyor gibi sorular son günlerde magazin basınında sık sık konuşulan konular arasında yer almıştı. Sosyal medyada hakkında çıkan Haberlere sık sık yanıt veren Şeyma Subaşı bu Haberlere karşı sessiz kalınca iddialar da güçlenmişti. Düğün hazırlığı yaptın zaten bilinen sosyal medya fenomeninin paylaştığı fotoğraflar da karnını gizlemesi ile birlikte hamile olduğu dedikoduları dillerden dillere dolaşıyordu. Şeyma Subaşı hamile mi sorusu nihayet yanıt buldu.

seyma-subasi-hamile-mi-dogrusunu-benden-ogrenin-dedi-bombayi-patlatti-2

DOĞRUSUNU BENDEN ÖĞRENİN DEDİ AÇIKLADI

Şeyma Subaşı'nın hamile olduğu yönünde çıkan haberlere Günaydın yazarı Bülent Cankurt son noktayı koydu. Şeyma Subaşı'nın hamileliği ile ilgili bir köşe yazısı hazırlayan Cankurt,"Doğrusunu yine benden öğrenin" diyerek Şeyma Subaşı'nın hamile olduğu yönünde çıkan haberlerin doğru olduğunu duyurdu. Bülent Cankurt aynı zamanda Şeyma Subaşı'nın bebeğinin kaç aylık olduğu bilgisini de verdi. Cankurt’un iddiasına göre Şeyma Subaşı 3 aylık hamile.

seyma-subasi

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI HIZ KAZANDI

Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi ile düğün hazırlıklarına başladığını geçtiğimiz günlerde açıklamış ve çok heyecanlı olduğunu söylemişti. Acun Ilıcalı ile evlendiği sırada 4 yaşındaki kızı Melisa'nın da düğününe şahit olması Gündem olan Şeyma Subaşı bu defa bebeğin doğmasını beklemeyecek ve düğünü yapacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@