Uzun süredir aşk yaşadığı Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi'den ayrılan Şeyma Subaşı’nın, Instagram’da yaptığı son paylaşım rezil olmasına nedeni oldu.

Hayatlarımıza Acun Ilıcalı’nın yasak aşkı olarak girdikten sonra kısa bir süre de sosyal medya fenomenine dönüşen Şeyma Subaşı şimdilerde uzun süredir aşk yaşadığı Mohammed Alsaloussi’yle yaşadığı ayrılıkla gündemden düşmüyor. Evlenmeleri beklenirken ayrıldıklarını açıklayan çift birbirlerine sosyal medyadan sık sık gönderme yaparken, Şeyma Subaşı’nın Meedo’sunu kıskandırmak için paylaştığı bir fotoğrafta, sosyal medya kullanıcıları tarafından yakalanan bir detay rezil olmasına neden oldu. Peki neydi o detay?

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra ilk olarak İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamıştı Şeyma Subaşı. Ancak bu aşk çok uzun sürmedi. İddialara göre Şeyma Subaşı, Senia’nın elini cebine atmamasından, cimriliğinden ve her gittiği yerde hesap ödemekten sıkılmıştı. Bu yüzden ayrılık kararı almışlardı. Şeyma Subaşı, Guido Senia ile ayrıldıktan sonra bu kez de Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’yle aşk yaşamaya başlamıştı. Ama ne aşk… Pahalı hediyelerin havada uçuştuğu, Şeyma Subaşı’nın ayağının yere değmediği, sosyal medyada ballandıra ballandıra aşk fotoğrafı paylaştıkları bir aştı bu. Sonrasında Şeyma Subaşı evlilik teklifi aldı ve ardından evlilik teklifi aldı. Ancak bu mutluluk uzun sürmedi. Bu olaydan çok kısa bir süre sonra ayrıldıklarını açıklayan çiftin, ayrılığı da uzun sürmedi. Tekrar barışan ve mutluluklarını yine sosyal medyada sık sık gösteren çift, geçtiğimiz günlerde yine ayrıldıklarını açıkladı. Bu kez ayrılık açıklaması net ve kesindi.

İddialara göre Mohammed Alsaloussi nam-ı diğer Meedo, Şeyma Subaşı’yı kendisinin dedikodusunu yaparken yakalamıştı. Şeyma Subaşı’dan özür beklerken, Subaşı’nın Miami’deki evlerinde bavulunu topladığını ve Türkiye’ye döndüğünü görünce de bu aşk kesin olarak bitmişti. Şimdilerde sosyal medya üzerinden birbirlerine gönderme yapan çiftten Şeyma Subaşı, kaş yapayım derken göz çıkardı. Şeyma Subaşı’nın, Meedo’ya nispet olarak yaptığı paylaşımdaki bir detay sosyal medya kullanıcıları tarafından fark edilince kısa sürede sosyal medyayı yerinden oynattı.

KENDİ KENDİSİNİ PATLATTI

Türkiye’ye dönen Şeyma Subaşı yaptığı paylaşımlarla takipçilerini maziye götürdü. Özellikle kızı Melisa ile olan pozlarını paylaşan Şeyma Subaşı’nın paylaştığı tavla fotoğrafındaki detay ise rezil olmasına neden oldu. Şeyma Subaşı’nın tavla oynadığı görüntülerde, gözlük camından tek başına olduğu ve tek başına tavla oynadığının ortaya çıkması sonrası alay konusu oldu. İşte Şeyma Subaşı’nın o paylaşımı: