Şeyma Subaşı Türk basınına açtı ağzını yumdu gözünü! Şeyma Subaşı'nın evlilik yüzüğü Harry Winston yüzük fiyatı kaç TL?

Şeyma Subaşı evlilik yüzüğü fiyatı bir kez daha gündemde. Peki Şeyma Subaşı'nın evlilik yüzüğü ne kadar? 2021 Harry Winston yüzük fiyatı kaç TL?

Magazin 04.06.2021 - 13:10 04.06.2021 - 13:16 Volkan Arık

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı yeniden evlilik hazırlığı yaptığını geçtiğimiz haftalarda duyurmuştu. Mısırlı milyarder sevgilisi ile evlenmeye hazırlanan Şeyma Subaşı, dün evlilik teklifi aldı. Mısırlı iş adamı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den Şeyma Subaşı'na göktaşı büyüklüğünde bir tek taş geldi. Kısa süre içerisinde de Şeyma Subaşı'nın evlilik yüzüğü sosyal medyanın gündemine oturdu. Özellikle yüzüğün fiyatına ilişkin tahminler yapılırken düşük fiyatlar verilmesi Şeyma Subaşı’nı bir hayli kızdırdı. Peki Şeyma Subaşı'nın evlilik yüzüğü kaç TL? 2021 Harry Winston yüzük fiyatı ne kadar?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı Yaklaşık 5 aydan bu yana beraber olduğu Mısırlı işadamı Mohammed Alsaloussi Ile evlenmeye hazırlanıyor. Şeyma Subaşı evlilik hazırlığı yaptığını ve davetli listesi hazırladığını daha önce sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Ünlü sosyal medya fenomeni dün aldığı evlilik teklifini de Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Şeyma Subaşı'nın bu paylaşımı sonrasında sosyal medyada evlilik yüzüğü Gündem oldu. Birçok kişi Şeyma Subaşı evlilik yüzüğü kaç TL? Şeyma Subaşı'nın tek taşı ne kadar gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki Şeyma Subaşı'nın yüzüğü kaç lira? Şeyma Subaşı'nın evlilik yüzüğü Harry Winston yüzük fiyatı kaç TL?

seyma-subasi-turk-basinina-acti-agzini-yumdu-gozunu-seyma-subasinin-evlilik-yuzugu-harry-winston-1

TÜRK BASININA AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

Basında ve sosyal medyada çıkan haberler sonrasında Şeyma Subaşı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Türk basınına ateş püsküren Şeyma Subaşı, yüzük fiyatının yanlış olduğunu ima etti. Şeyma Subaşı'nın evlilik yüzüğünün 800 bin liradan fazla olduğu iddia edilirken dolar olarak bile söylense buna yaklaşamayacağını söyleyen ünlü sosyal medya fenomeni, evlilik yüzüğünün markasının Harry Winston olduğunu dile getirdi.

seyma-subasi-turk-basinina-acti-agzini-yumdu-gozunu-seyma-subasinin-evlilik-yuzugu-harry-winston-2

ŞİMDİ DOĞRU RAKAMI HESAPLAYIN YAZIN

Basında çıkan haberlerde yüzük fiyatının oldukça düşük söylenmesine tepki gösteren Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Eğer yüzük fiyatını dolar olarak yazsaydınız belki bir tık yaklaşırdınız. Harry Winston; hadi şimdi doğru rakamı bulup yazmaya çalışın. Ah pardon ne kadar temiz olduğunu ve kaç karat olduğuna da lütfen emin olun." dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@