Acun Ilıcalı’nın önce sevgilisi sonra da eşi olarak tanıdığımız Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’den ayrıldıktan sonra yaptıkları paylaşımlarla adeta birbirlerine girdiler…

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı’nın vukuatları devam ediyor. Acun Ilıcalı ile olan uzun yıllar aşk yaşadıktan sonra evlenen ve sadece 1 sene evli kalan Şeyma Subaşı boşandıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başlamıştı. Guido Senia ile diyar diyar gezen Şeyma Subaşı’nın DJ aşkıyla olan ilişkisi sürpriz bir şekilde sona ermişti. Birbirlerine çok yakıştırılan çiftin neden ayrıldıklarına dair pek çok iddia ortaya atılsa da asıl sorunun Şeyma Subaşı’nın, Senia’nın elini cebine atmaması olduğu ortaya çıkmıştı. Şeyma Subaşı’nın çevresine ‘her şeyi ben ödüyorum’ dediği iddia edilmişti. Şeyma Subaşı’nın yalnızlığı ise uzun sürmemişti.

Dj Guido Senia’dan ayrıldıktan sonra Şeyma Subaşı ‘Meedo’ dediği Mısırlı milyoner sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yle aşk yaşamaya başlamıştı. Ama ne aşk… Dünyayı karış karış gezen çiftin gezdikleri mekanlar, bindikleri arabalar, Meedo’nun aldığı hediye günlerce magazin basınında yer almış, Şeyma Subaşı da göstermekten çekinmemişti. Ancak yaz aylarında ilk ayrılık haberi gelmişti. Önce evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı çok kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayarak herkesi şoke etmişti. Tam bunun yankıları dinerken asıl bomba patladı ve Şeyma ile Meedo ayrıldı. Ayrılmalarının ardından Meedo yaptığı açıklamada Şeyma Subaşı’nın çok görgüsüz ve gösteriş budalası olduğunu söylemişti. Tabi bu sırada Meedo hakkında da iddialara dinmemişti. İddialara göre Meedo’nun tüm bu serveti yasal değildi tamamen illegal yollardan kazanılmıştı. Fakat tüm bu yaşananların ardından Şeyma Subaşı ile Meedo yeniden barışıp üstüne bir de Şeyma’nın ailesiyle tatile çıkmıştı… Ta ki geçtiğimiz güne kadar.

Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı! Beyaz Show TV8'e Geliyor! Acun Ilıcalı Detayları Açıkladı!

DEDİKODUSUNU YAPMIŞ

Şeyma Subaşı önceki gün yaptığı açıklamada Meedo’su ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından sosyal medyada hesabını kullanmayan Meedo ilk paylaşımını yapmış ve Şeyma Subaşı altında kalmayarak yaptığı paylaşıma ‘Arada bir hayatınızı sonsuza dek değiştirecek büyük bir ders alacaksınız. Asla mükemmel olmayacağım. Ama öğrenebilirim. Siz de öğrenebilirsiniz.’ Notunu düşmüştü. Ve Şeyma ile Meedo’nun da neden ayrıldıkları ortaya çıktı…

İddialara göre Mısırlı iş insanı Şeyma Subaşı’yı kendisinin dedikodusunu yaparken yakaladı ve olanlar oldu. Kendisinden özür dilenmesi bekledi beklemesine ama Şeyma Subaşı’dan tam tersi bir tavır gördü. Şeyma Subaşı ‘ben Türkiye’ye dönüyorum’ diyerek Miami’de kaldıkları evi terk etti.