Şeyma Subaşı videosu çıktı Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar!

Aman dikkat! Şeyma Subaşı videosu çıktı, Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar. Son zamanların popüler yöntemleri arasında yer alan dolandırıcılıkta bu sefer Şeyma Subaşı

Gündem 06.06.2021 - 00:50 06.06.2021 - 00:56 Berkay Keskin

Aman dikkat! Şeyma Subaşı videosu çıktı, Şeyma Subaşı ifşa videosu diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar. Son zamanların popüler yöntemleri arasında yer alan dolandırıcılıkta bu sefer Şeyma Subaşı kullanıldı!

Şeyma Subaşı videosu çıktı diyerek..

Hafta sonu Şeyma Subaşı videosu var diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar. Sosyal medyanın yeni virüsü Şeyma Subaşı videosu! Hem Twitter, hem Facebook hem de Tiktok'ta Şeyma Subaşı videosu sızdı. Sonunda bu da oldu Şeyma Subaşı ifşa diyerek binlerce kişiyi dolandırdılar. Şu an en popüler dolandırıcılık yöntemiyle binlerce hesap ve binlerce para çalındı!

İşte o viral fotoğraf!

İşte bu fotoğraflar Şeyma Subaşı videosu çıktı. Sonunda bu da oldu diyerek binlerce kişi bu siteye girdi. Ancak bu site sosyal medya hesaplarınızı çalmaktan başka bir işe yaramıyor. Şeyma Subaşı ismini kullanarak Şeyma'nın videosu diyerek tüm vatandaşların sosyal medya hesapları çalınmak isteniyor.

Dikkat Kredi Kartınız da gidebillir!

Aynı siteye sosyal medya hesaplarınız gibi başka bir videodan alınan 3-5 saniye görüntüyle birlikte Şeyma Subaşı olduğu sanınan kişinin görüntüleri başlıyor. Ancak hemen ardından devamı için kredi kartı bilgileri isteniyor. 

Bir çok kişi cumartesi gecesi Şeyma Subaşı videosu izlemek için para kaptırırken bir çok kişi de sosyal medya hesaplarını kaptırdı. Facebook, Twitter, instagram üzerinden Şeyma Subaşı video haberlerine inanmayın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@