Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi Medoo sırra kadem bastı! O günden beri haber alınamıyor, öldü mü, hapse mi girdi?

Şeyma Subaşı'nın evlilik aşamasında iken dolandırıcı olduğunu öğrendiği Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi sırra kadem bastı. Ayrılık gününden beri Mısırlı Medoo’dan haber alınamıyor.

Televizyon 29.06.2021 - 21:13 29.06.2021 - 21:13 Volkan Arık

Şeyma Subaşı bir süredir Mısırlı Milyarder Muhammed Alsaloussi ile aşk yaşıyordu. Özellikle son dönemlerde evlilik haberleri gündeme gelirken Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıkladı. Ancak bu haberden bir gün sonra ise bebeğin düştüğünü duyurarak sevgilisi ile olan bütün fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırdı. Şeyma Subaşı'nın bu kararı sonrasında sosyal medya adeta yıkıldı ve Mısırlı Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi'nin dolandırıcı olduğu gündeme geldi. Şeyma Subaşı kızı Melisa ile birlikte tatile çıkarken, dün yaptığı açıklama ile ayrılık haberlerini doğruladı.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi ve çocuğunun annesi olan Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisinin dolandırıcı olduğunu öğrendikten sonra yıkıldı. Melisa ile birlikte tatile çıkan ve kafa dağıtmaya çalışan Şeyma Subaşı'nın eski aşkı ise ortada yok. Dolandırıcı olduğu anlaşılan hattâ Şeyma Subaşı'na aldığı tek taş yüzüğün bile sahte olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi'nin nerede olduğu ve ne yaptığı ise merak ediliyor. Hatta Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi Muhammed Alsaloussi öldü haberleri bile gündemde.

seyma-subasinin-misirli-sevgilisi-medoo-sirra-kadem-basti-o-gunden-beri-haber-alinamiyor-oldu-mu-5

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI DALGA GEÇTİ

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ ile aşk yaşayan ancak Aradığı mutluluğu orada da bulamayan Şeyma Subaşı geçtiğimiz aylarda Mısırlı Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi Ile birlikte olmaya başlamıştı.  Çok geçmeden de Şeyma Subaşı’ndan evlilik haberi geldi ve davetli listesi yaptığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Sevgilisinden görkemli bir evlenme teklifi de alan Şeyma Subaşı'nın tektaşı ise uzun süre boyunca magazin basınının gündeminde kaldı. Hatta Şeyma Subaşı tek taşının fiyatının yanlış yazılmasına sinirlenerek magazin basınına tepki bile gösterdi.

seyma-subasinin-misirli-sevgilisi-medoo-sirra-kadem-basti-o-gunden-beri-haber-alinamiyor-oldu-mu-4

TEKTAŞ BİLE SAHTE ÇIKTI

Ancak elinde sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı'nın sevgilisi ile ilgili olarak sık sık dolandırıcı olduğu yönünde haberler çıkıyordu. Her ne kadar bu haberler yalansa da Şeyma Subaşı'nın tek taşı bile sahte çıktı ve sonunda sevgilisinden ayrılıp kararı aldı. Bebeğini de kaybeden Şeyma Subaşı Melisa ile birlikte tatile çıkarken sosyal medya kullanıcıları yaşananlardan sonra dalga geçmeye başladı.

seyma-subasinin-misirli-sevgilisi-medoo-sirra-kadem-basti-o-gunden-beri-haber-alinamiyor-oldu-mu-1

MOHAMMED ALSALOUSSİ ÖLDÜ MÜ?

Şeyma Subaşı ile olan Ayrılığı sonrası ortada olmayan Mohammed Alsaloussi öldü mü sorusunun yanıtı daha şu dakikalarda en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Sosyal medya hesapları bilinmeyen ve o günden bu yana babasında hiçbir haberi çıkmayan Mısırlı sahte milyarderin sırra kadem bastı konuşuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@