Sezon Finali Yapan Gönül Dağı Dizisinden Sevindiren TRT Kararı!

Geçtiğimiz hafta sezon finali yapan Gönül Dağı dizisinden dizi severlere müjdeli haber geldi!

Dizi Haberleri 06.06.2021 - 12:45 06.06.2021 - 12:56 Azra Özdemir

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Feyza Işık gibi oyuncuların yer aldığı, Mustafa Çiftçi'nin hikayelerinden uyarlama olan, senaryosu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit tarafından kaleme alınan, yapımını Ferhat Eşsiz'in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu cumartesi günlerinin ilgi ile takip edilen Gönül Dağı dizisinden izleyicilere sürpriz var!

Geçtiğimiz cumartesi akşamı 30. Bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren reyting rekortmeni diziden hayranlarını heyecanlandıran gelişme yaşandı.

gonuldag12

 Kurban Bayramı Özel Bölüm !

Sevilen dizi Kurban Bayramı'nda yeni sezon öncesi bir kez daha izleyici karşısına çıkacak. Müjdeli haberi  TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren duyurdu.

İbrahim Eren : “Sezon finali öncesi oyuncularımızla ve set ekibimizle bir araya geldik. Bozkırda bir Anadolu masalını anlatmaya devam edeceğiz. Kurban Bayramı’nda da bir sürprizimiz olacak.” ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@