SGK üzerinden yapılan duyuru ile birlikte bankalar aracılığı ile 20.000 TL'ye kadar nakit kampanyası bugün resmen başladı. Türkiye'de bulunan kamu bankaları ve özel bankaların yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte 20.000 TL'ye kadar işlem yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar bankalar aracılığı ile SGK destekli nakit kredi kullanabilecek. SGK üzerinden yapılan açıklamada emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişilerin katılabilecekleri bu kampanyaya kamu bankaları başta olmak üzere bazı özel bankalarda destek verecek. Başvuru yapmak isteyenler belirli şartlara uygun olmaları durumunda onay olabilir ve 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilir. 

Vakıfbank SGK destekli 20.000 TL

Vakıfbank üzerinden SGK destekli 20.000 TL'ye kadar onay veriliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler SGK üzerinden emekli maaşı alıyor veya SGK üzerinden çalışıyorsa 20.000 TL'ye kadar düşük faizli destek kredisi ne başvuru yapabilir ve ayrıca bu Kredi haricinde yüksek limitli ihtiyaç kredisi başvurusunu Vakıf banka aracılığı ile yapabilir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk kredi taksit ödemesinde 90 gün erteleme yapabileceğiniz bu kampanyaya başvuru yapmak için banka şubelerine gidebilir veya banka'dan internet sitesine girebilirsiniz. 

90 gün erteleme yapabileceğiniz bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler ayrıca VakıfBank'ın mobil uygulaması üzerinden de 20.000 TL nakit alabiliyor.

krediler1412-3

Denizbank Duyurdu 

Denizbank özelliklerde yapılan kampanya ile birlikte 20.000 TL'ye kadar nakit imkanı sms ile başvuru yaparak verilecek. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına gönderin. 3280 numarasına gönderilen mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere sonuç gelecek ve ne kadar onay aldığınız hakkında bilgileri mesaj da göreceksiniz. Denizbank ayrıca bankanın Kendi resmi internet sitesi üzerinden ve banka şubelerinden kimlikli beraber gelir belgesiz olarak 20.000 TL başvuru yapma imkanı sizlere sunuyor. 

Belirtilen bu bankalar haricinde Ziraat Bankası Halkbank İş Bankası Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası ve ING bank üzerinden de 20.000 TL ye kadar SGK destekli olarak ihtiyaç kredisi kullanabilir ve tüm ihtiyaçlarınız için bu parayı hemen alabilirsiniz.