SGK Duyurdu, Emekliye 2500 TL Ödeme Yapılacak, Son Dakika Haberi

SGK Duyurdu, Emekliye 2500 TL Ödeme Yapılacak, Son Dakika Haberi. SGK üzerinden verilen emekli promosyonlarına ek bankalardan ödeme olacak. İşte detaylar...

Ekonomi 25.08.2021 - 09:22 25.08.2021 - 09:22 Vural Pars

Emekli olan kişilere yeni müjdeli haber geldi. Bankalardan emekli olan kişilere 2500 TL ödenecek. SGK destekli olarak verilen emekli promosyonu haricinde bankalar, bu promosyonları alan kişilere ek ödemeler yapacak. Emekli olan kişilerin acil para ihtiyaçları olduğu zaman, bankalar üzerinden alacakları bu kredi ödemeleri haricinde ayrıca nakit avans limitleri de son günlerde gündem oluyor. Emekliye müjde olarak yayınlanan bu haberlerde, emekli maaşınızı aldığınız bankadan hem promosyon hem de emekli nakit avans alabileceksiniz.

2500 TL'ye kadar ödenecek olan bu nakit avans limitleri sizin emekli hesabınıza artı para olarak yatacaktır. Emekliye müjdeli haber olarak yayınlanan bu 2500 TL ödeme kendi maaş aldığınız bankadan sizlere ödenecektir. Daha önceki aylarda düşük limitler ile açılan bir nakit avans limitiniz varsa 2500 TL'ye kadar bu avans limitinizi yükseltebilirsiniz. 

Emekliye Son Dakika 

Emekli olan kişilerin acil para ihtiyacı olduğunda bankalardan yeni destek haberi geldi. Eğer acil para ihtiyacınız varsa emekli olan kişiler son dakika olarak yeni bir nakit avans limiti kampanyası duyurdu. Sizin maaş aldığınız banka üzerinden nakit avans başvurusu yaparak 2500 TL ek ödeme alabileceksiniz. 2500 TL'ye kadar verilecek olan bu ödemelerde emekli olan kişilere bankalar hesaplarına artı para olarak bu parayı yükleyecek ve siz kullanmadıkça ödeme yapmayacaksınız. Nakit avans limitleri artı para olarak gözükecek ve hesabınızdaki para ila nasıl işlem yapıyorsanız, bu parayla da o şekilde işlem yapacaksınız. Kullanım sonrasında dilerseniz 12 taksitle geri ödeyebilir, dilerseniz de 1 ay sonra tüm borcunuzu kapatarak tekrardan limitinizi acil durum için hazır hale getirebilirsiniz.

sgk-duyurdu-emekliye-2500-tl-odeme-yapilacak-son-dakika-haberi1

Başvuru yapmak isteyenler bankanın hesabı üzerinden aldıkları internet bankacılığı şifresi ile birlikte, bankanın kendi özel mobil uygulamasına giriş yapacaklardır. Buradan hesaplarım bölümüne girerek, başvuru gerçekleştirebilirler. Başvuru sonrasında, banka değerlendirme yapacak ve size bu konu hakkında bilgiler söylecek. Onay alırsanız size SMS ile onay mesajı gönderilecek ve ne kadar limitle artı para aldığınızı göreceksiniz. Bu işlemlerin kontrolünü de bankanın mobil uygulamasından yapabilirsiniz. Hesabınıza bakarak artı para olup olmadığını görebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@