SGK Duyurdu, Kurban Bayramı İçin Yeni Ödemeler Yapılacak, Çalışan ve Emekliler En Az 25.000 TL Nakit Alacaklar

SGK Duyurdu, Kurban Bayramı İçin Yeni Ödemeler Yapılacak, Çalışan ve Emekliler En Az 25.000 TL Nakit Alacaklar. SGK üzerinden yapılan bu duyuru sonrasında, bu ödemelerin nasıl alınacağı merak konusu..

Ekonomi 02.07.2021 - 11:42 02.07.2021 - 11:43 Vural Pars

SGK üzerinden yapılan açıklama sonrasında, SSK'lı olarak bir iş yerinde çalışan, Emekli olan, Bağkur ve Memur olan ve emeklisi olan kişiler, 25.000 TL'ye kadar nakit imkanından faydalanacaklar. Özellikle bayram ihtiyaçları için verilecek olan bu destek kampanyalarında, sizlere hemen sonuç verilecek. Ödemeler ise bayramdan sonra yapılacak. SGK tarafından onaylanan bu destek kampanyasına Ziraat Bankası başta olmak üzere Vakıfbank, Şekerbank, İş Bankası, Halkbank, Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım Bankası katıldı. Bankalar bayrama kadar bu destekleri vereceği ve en fazla 36 ay vadeli olacağını duyurdular. Verilecek olan kredilerde banka müşterilerine hemen sonuç verecek ve bu sonuca göre kredi kullandıracaklardır. 25.000 TL destek alacak kişiler, ödemelere ise bayramdan sonra başlayacak.

SGK Destekleri Duyuruldu... Ziraat Bankası Onay Veriyor...

SGK üzerinden onaylanan bu destek kampanyasını, Ziraat Bankası kredi olarak verecek. Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi olarak alınacak bu destek kredisinde, 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı olacak. İhtiyaç kredilerinde SGK destekli bu kredi, düşük faizli verilecek. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgesi ile başvuru yapabileceksiniz. Başvuru sonrasında, onay alırsanız hemen kredi hesaba yatacak. Bankada hesabı olan kişilerde bu destek kredisini almak için Ziraat Mobil uygulaması üzerinden işlem yapabileceklerdir. 

Vakıfbank ve Halkbank Düşük Faizli Veriyor

Vakıfbank ve Halkbank üzerinden düşük faizli olarak ihtiyaç kredisi veriliyor. Banka şartlarına uygun olan kişilere, hemen onay verilecektir. Vakıfbank ve Halkbank şubelerine giderek 25.000 TL kredi başvurusu yapılacaktır. Özellikle emekli olan kişilere, emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları durumunda onay verilir. Banka emekli olan müşterilere ayrıca 25.000 TL üzerinde de kredi kullandırır. Vakıfbank ve Halkbank'ın resmi internet sitelerine girerek de kredi başvurusu yapabileceksiniz. 

İş Bankası 25.000 TL Kredi Verecek!

İş Bankası üzerinden de 25.000 TL kredi verilecek. İhtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan kişiler, banka şartlarına uygun olması durumunda, bu kredileri hemen alabileceklerdir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak kişiler, en yakın İş Bankası şubesine giderek işlem yapabilirler. 25.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgenizi götürmeniz gerekiyor. 36 ay vadeli verilecek İŞ Bankası kredisinde çalışan kişilerin en az 3 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olması gerekmektedir. Emekli olan kişilerde, emekli maaşlarını bu bankadan almaları gerekmektedir. 

sgk0

Faizsiz 25.000 TL Kredi

Faizsiz kredi almak isteyenlerde bu kredi desteklerini katılım bankaları üzerinden işlem yaparak alabileceklerdir. Ziraat Katılım Bankası ve Vakıf Katılım bankası 25.000 TL ihtiyaç finansman desteği olarak sizlere kredi imkanı sağlıyor. Alacağınız bu destekler ile birlikte, anında kredi imkanından faydalanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişiler, banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirler. Bankadan başvuru yaptıktan sonra 1 gün içinde kredi sonucu gelir ve bu kredileri faizsiz olarak kullanırsınız. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@