SGK ile bankanın antlaşması sonrasında yeni bir kredi kampanyası duyurusu başladı. SGK ile bankaların antlaşması sonrasında kredi kullanmak isteyen kişiler artık 100.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde SGK'da destekli kredi kullanabilecekler.

SGK üzerinden emekli maaşı alan veya SGK'lı çalışan müşteriler banka şubelerine giderek Kredi başvurusunda bulunabilecekler. Ülkemizdeki kamu bankaları ve özel bankalar ile birlikte faizsiz kredi veren katılım bankaları sizlere ihtiyaç Kredisi olarak 100.000 TL onay verecektir.

Kredi kullanacak olan kişiler 100.000 TL onay almaları durumunda 24 ay vadeli olarak bu kredileri kullanabilecek Ve kredi taksit ödemesini 90 güne kadar erteleyebileceklerdir.

Garanti Bankası SGK destekli kredi başvurusu

Özel bankalar arasında en çok tercih edilen ve kredi kampanyalarında da sürekli güncel kampanyalar yapan Garanti Bankası üzerinden 200.000 TL kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. En az 3 ay sigortası olan veya emekli olan müşteriler kredi başvurusu yaparak 200.000tl onay alabilirler. 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız belirtilen kredi şartlarından bir tanesi de kredi notu 1100 ve üzerinde olmasıdır. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek Kredi başvurusunda bulunabilir sonucunu 5 dakika içerisinde görebilirsiniz.

Vakıfbank SGK destekli kredi başvurusu

Vakıfbank düşük faiz oranları ile birlikte SGK destekli Kredi kampanyasına bugün itibariyle başlattı. SGK destekli ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler Vakıfbank şubelerine giderek hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir düşük faiz oranları ile 90 gün ertelemeli kredi kullanabilirler. Vakıfbank üzerinden yapılan Bu kampanyada sigortalı olarak çalışan kişilerin en az 1 yıldır aynı işyerinde çalışıyor olması şartı aranıyor.

sgk-duyurdu-sgk-uzerinden-destek-verilecek-ve-100000-tl-nakit-hesaba-yatacak1

Yeni işe başlayan kişilerin veya sigortası düzensiz olan kişilerin onay alabilmesi için emekli kefil veya memur kefil bulması gerekiyor. Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak yüksek limitli krediler kullanabilirler.

SGK destekli olarak verilecek bu kredilerde banka maaş alan müşterilerine maaşlarının 22 katına kadar işlem yaparken maaş müşterisi olmayan kişiler ise 15 katına kadar kredi kullanabilir. Vakıfbank şubelerinden veya VakıfBank'ın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapılmaktadır. Başvuru yaptıktan sonra banka sizleri 5 dakika içerisinde sonucunu söyleyecektir.