Emekli maaşı alan vatandaşlara özel şekilde10 bin TL kredi imkanı sunulacak. Son dakika haberi sonrasında 10 bin TL ödeme almayı düşünen emekliler, başvurularını yaparak 36 ay üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilecek. Emekli vatandaşların 10 bin TL tutarındaki ödemelerini alması sonrasında ise 36 ay vadeli şekilde işlemlerini gerçekleştirdiği limitlerde geri ödeme uygulanabilecektir. Aynı zamanda ilk taksit ödemesi ise 3 ay ertelemeli şekilde yapılabilecektir. Başvurularınızı bankanın internet şubesini kullanarak ya da yakın şubesine giderek yapabilirsiniz. Emekli olan kişiler ise mevcut maaşlarını banka üzerinden alıyor ise banka şubesine gitmesine gerek kalmadan herhangi bir belge ibraz edilmeksizin internet ya da mobil şube ile taleplerini yerine getirebilir. Anında onay alarak kullanabilecektir.

PTT 10 bin TL Ödeme Yapacak

PTT aracılığı ile emekli maaşını alan vatandaşlar Aktif bank üzerinden 10 bin TL kredi ödemesinden yararlanabilmektedir. Kimlik ile birlikte PTT şubelerine başvurarak onay alabilirsiniz. Aynı zamanda PTT emeklisi olanlar de cep telefonlarından SMS atarak kredi onayı alabilmektedir. 36 ay vade üzerinden ödemeler yerine getirilmektedir. PTT Aktifbank üzerinden verilen kredi miktarının ödemesi ise ilk 3 ay ertelemeli şekilde yapılabilmektedir.

sgk-emeklilerine-ozel-verilecek-10-bin-tl-onaydan-gecti-emekli-maasi-alan-her-vatandas-faydalana1

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Uygun Faizli Kredi

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden emekli maaşlarını alan vatandaşlarda uygun faizli kredi imkanından faydalanabilmektedir. Kamu bankaları Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan herhangi birisine giderek anında onay alabilirsiniz. Diğer bankalar ile ödeme problemleri yaşamıyorsanız ve siciliniz temiz ise kredi onayı almakta problem ile karşılaşılmamaktadır. İsteyen vatandaşlarda internet bankacılığı aracılığı ile de başvurularını yapabilmektedir. 10 bin TL üzerinden ödemelerin ise düşük faiz oranları üzerinden yapılabilmektedir. Emekli maaşı alan vatandaşlar düşük faiz üzerinden kredi yanı sıra 750 TL tutarındaki emekli promosyonunun da sahibi olabilmektedir. Her müşteri kendisi bizzat başvurularını yerine getirmesi gerekir.