SGK Girişi Olanlara Müjde! Şart Olmadan 5 bin, 10 bin, 15 bin TL Veriliyor

SGK girişi olanlara müjdeli haber geldi. SGK girişi olanlara 5 bin TL 10 bin TL ve 15 bin TL ödeme yapılıyor. Yeni ayda yeni şartların yayınlandığı SGK'lılara nakit fırsatı sizler için derledik!

Ekonomi 11.06.2021 - 10:45 11.06.2021 - 10:48 Berkay Keskin

SGK'lı olan kişilere müjdeli haber geldi. Bankalar 5 bin TL, 10 bin TL ve 15 bin TL için kredi vermeye başladı. SGK'lı olaran en az 2 aylık sigortanız varsa, kredi başvurusunu yapabilir, onaylanan kredinizi de hemen kullanabilirsiniz. Kredi kampanyası için işlem yapan QNB Finansbank, yeni kampanyasını direk bankanın internet sitesinde duyurdu. SGK'lı olmayanlar ve yeni işe başlayanların en çok sıkıntı yaşadıkları durum, kredi alırken uzun süre bir iş yerinde çalışmamadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin eğer böyle bir sıkıntısı varsa, SGK'lı olarak kredi başvurusu yapacağınız banka QNB Finansbank'tır.

60 günlük sigorta priminizin yatması durumunda hemen onay alabileceksiniz. SGK'lı müşterilerin anında sonuç alacakları bu kredi 36 ay vadeli ve en fazla 15 bin TL olarak verilecektir. 
Bankaların yapmış olduğu kampanyalardan birisi de SGK'sı yeni olan vatandaşlara verilen ihtiyaç kredileridir. 5 bin TL, 10 bin TL veya 15 bin TL ihtiyacı olan kişilere 3 kademe olarak kredi başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere hemen sonucu verecek ve onaylanan kredinizi hemen kullanacaksınız. Kredi kullanabilmeniz içinde bazı şartlar vardır. Bu şartları şu şekilde sıralayabiliriz. 

Kredi şartları 

Başvuru yapacak olan kişilerin, başvuru sonrasında onay alması durumunda bu kredileri kullanabileceklerdir. Eğer banka kredi onayı vermezse kredi alamazsınız. Kredi kullanmak için en az 1100 ve üzerinde bir kredi notunuzun olması gerekiyor. Kredi notu uygun olan kişiler, kredi için onay alır ve istediği vadede kredilerini kullanır. Bankalarda arası kötü olanlara onay verilmeyeceği de açıklandı. Sizlerde eğer siciliniz yüzünden değilde banka sigorta istediği için sıkıntı yaşıyorsanız, QNB Finansbank kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapılıyor. Hemen sonuç geliyor 

Banka üzerinden SMS ile kredi başvurusu en popüler başvuru. Kredi sonucu uygun olan kişiler, 36 ay vadeye kadar bu kredileri bir SMS atarak alabileceklerdir. SMS ile kredi başvurusu yapmak için TC KİMLİK numaranızı 5030 numarasına mesaj atınız. Ücretli mesaj atılacaktır. Atılan mesaj sonrasında sizlere kredi sonucu gelecektir. Bazı mesajlarda banka sizden bir mesaj daha isteyebilir. Kredi değerlendirmesini yapamayan banka genel müdürlüğü gelir durumunuzu da isteyerek mesaja cevap vermenizi isteyecektir. Gelir durumu sonrasında onay alırsanız, onaylı mesaj ile en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi kullanabilirsiniz. 

Banka ayrıca kendi internet sitesi üzerinden de işlem alarak başvuru imkanı sağlıyor. Size en yakın banka şubesine gidecek zamanınız yoksa, bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir kredinizi kullanabilirsiniz. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@