15.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere SGK destekli yeni bir kampanya haberi yapıldı. Kamu bankaları ve özel bankalar tarafından yapılan Kredi kampanyasında SGK primleri yatan sigortalı olarak çalışan kişiler bankalar üzerinden başvuru yaparak düşük faizli 15.000 TL kredi kullanabilecek. 

Kampanya ilk başlatan banka Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli SGK destekli Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. SGK destekli olarak kredi verecek olan Ziraat Bankası sigortalı olarak çalışan kişilerin toplamda 12 son iş yerinde ise 6 aydır sigorta primleri yatmış olmasını istemektedir. 

Kredi başvurusu banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesinden yapılabildiği gibi bankanın internet bankacılığı üzerinden de 7gün 24saat yapılabilmektedir. 

Vakıfbank 6 ay sigortası olan kişilere 15.000 TL ödeme yapıyor

Düşük faizli ihtiyaç kredisi veren VakıfBank kamu Bankası olmasından dolayı kredi başvurusu yapacak olan kişilere hızlı bir şekilde hemen 15.000 TL onay veriyor. Vakıfbank şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile başvuru yapabilir veya Bu bankada hesabınız varsa VakıfBank'ın mobil uygulamasını kullanarak düşük faizli SGK destekli Kredi kullanabilirsiniz. 

va1-4

PTT üzerinden 15.000 TL kredi alınıyor mu? 

PTT üzerinden 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS atabilir veya internet sitesi üzerinden aktif bank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi t.c. kimlik yazarak 3050 numarasına mesaj olarak gönderin. Eğer PTT şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size yakın olan bir PTT bank şubesine giderek buradan kimliğiniz ile birlikte Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bir işyerinde sigortalı olarak çalışan ve son 3 aydır aynı işyerinde çalışan kişiler aktif bank 15.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına Kredi notu düşük olsa bile kredi onayı alarak katılabilecek. 

PTT üzerinden alacağınız 15.000 TL ihtiyaç kredisi 36 ay vadeye kadar sizlere ödeme tablosu olarak geri ödemeniz istenmektedir. PTT ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek istiyorsanız bankanın resmi internet sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.