10.000 TL'ye kadar destek ödemesi almak isteyen kişilere SGK üzerinden haber geldi. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan kişileri 10.000 TL'ye kadar Ödeme yapacak olan bankalar 36 ay vadeye kadar bu ödemeleri geri ödemeniz için sizlere bir yeni ödeme planı oluşturacak. 10.000 TL'ye kadar başvuru yapmak isteyen kişiler kamu bankaları ve özel bankaların yapmış olduğu bu kampanyalar ile birlikte SGK destekli olarak kredi kullanabilecekler. 10.000 TL'ye kadar başvuru yapmak isteyen kişiler ayrıca bankaların kredi politikalarına uygun olması gerekiyor. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullandıysanız başvuru yaparak hemen Onay alabileceksiniz.

Ziraat Bankası

Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası uygun faiz oranları ile SGK lı olan ve emekli olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi veriyor. 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilecek. Ziraat Bankası hesabınız varsa Ziraat bankası'nın mobil uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurunuzu banka şubelerine gitmeden hemen işlem yaparak onay verilecektir. Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu o düşük faiz oranları ile verilebildiği gibi ayrıca masrafsız olarak sizlere sunulacaktır. 

kredi-n-1-4

Akbank

SGK destekli olarak başvuru yapabilecek olan bankalardan bir tanesi Akbank olmaktadır. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceklerdir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesine girebilir bankanın sms kredi servisini kullanabilir veya bankanın mobil uygulamasına girerek buradan istediğiniz zaman Başvuru yapabilirsiniz. 

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazılı boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 4425 numarasına mesaj ile gönderin. Beş dakika içerisinde sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutarı hemen hesabınıza yatırabileceksiniz.

Bu bankalar haricinde 10.000 TL ödeme almak istiyorsanız akıfbank Halkbank İş Bankası Garanti Bankası qnb Finansbank ve Garanti Bankası üzerinden de başvuru yaparak Kredi kullanabilirsiniz.