SGK Prim Ödemeleri Yatan Kişilere 150.000 TL Hemen Nakit İmkanı Sağlanacak, İsterseniz Borçlarınızı Kapatın!

SGK Prim Ödemeleri Yatan Kişilere 150.000 TL Hemen Nakit İmkanı Sağlanacak, İsterseniz Borçlarınızı Kapatın!. Sigortalı olanlara kredi veren bankalar ve bankalardan işlem nasıl yapılır, haberimizde...

Ekonomi 07.08.2021 - 21:42 07.08.2021 - 21:42 Vural Pars

Sigortalı olarak çalışan kişilere 150000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyası başladı.150000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen müşteriler uzun süredir aynı iş yerinde sigortalı olarak çalışıyorsa hemen anında vereceğimiz bankalar üzerinden kredilerini kullanabilirler.

Kredi kullanacak olan kişilerin başvuru yapmadan önce kredi politikalarına uygun olup olmadıklarını bilmesi gerekiyor. Sigortalı olarak çalışsanız da emekli maaş alsanız da bankalara kredi başvurusu yaptığınız zaman banka kendi politikasına uygun olup olmadığınızı öğrenmek için sorgulama yapacaktır. Yapılan bu sorgulama sonrasında sizin kredi notunuz ve banka kredi seçimleriniz karşılarına çıkar.

Kredi onayı alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması, diğer bankadaki ödeme performansınızın da düzenli olması gerekmektedir. 150000 TL kredi kullanacak olan kişiler bu şartlara uygun olmaları durumunda vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurularını yaparlarsa, aynı gün içerisinde onay alıp aynı gün içerisinde, kredilerini hesaplarına atabilirler. şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz, bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 

Ziraat Bankası 150.000 TL Kredi Başvurusu 

Kamu bankası olan Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, her zaman ilk aklına geldiği, bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden 150000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin banka şartlarına uygun olması durumunda hemen düşük faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeli, bu krediyi kullanabilecektir.

Kredi kullanacak olan kişinin sigortası olması durumunda en az 6 aydır aynı iş yerinde sigortalı olması gerekiyor. Üstelik bu krediyi kullanacak olan kişinin kredi notu sıfır olsa bile sigorta durumu 6 aylıksa 100000 TL ye kadarda ihtiyaç kredisi, Ziraat Bankası tarafından verilmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgesiyle birlikte kredi başvurusunda bulunabilir. 

Şekerbank 150.000 TL Kredi Başvurusu 

150000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin eğer yüksek bir borç durumu varsa, Şekerbank üzerinden alacakları, ihtiyaç kredileriyle birlikte tüm banka borçlarını kapatıp, ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Şekerbank şubelerine giderek kredi başvurunuzu hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Şekerbank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler, onay almaları ile birlikte aynı gün içerisinde kredi sonucu belli olup aynı gün içerisinde, kredilerini Şekerbank, hesaplarına atacaklardır. 

sgk-prim-odemeleri-yatan-kisilere-150000-tl-hemen-nakit-imkani-saglanacak-isterseniz-borclariniz1

Denizbank 150.000 TL Kredi Başvurusu 

Size en yakın DenizBank şubesine giderek, 150000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 36 ay vadeli olarak verilen bu kredilerde başvuru yapacak olan müşteriler kredi notu yüksek olması durumunda onay alabilir. Bir işyerinde eğer en az 3 aydır çalışıyorsanız ve sigortanız da 3 aydır yatıyorsa, Denizbank üzerinden bu kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Yeni işe başlayan kişiler ipotek veya kefil bulduktan sonra bu kredileri kullanabilirler. 150000 TL kredi kullandığınız zaman banka, diğer bankadaki olan tüm borçlarımızı da Denizbank'a taşıyacak ve transfer kredisi olarak sizlere işlem yapacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@