SGK Son Dakika Duyurdu Ortak Karar ile 100 bin TL'ye Kadar Ödeme Yapılacak

SGK Son Dakika Duyurdu Ortak Karar ile 100 bin TL'ye Kadar Ödeme Yapılacak. Uygun faizlerle 100.000 TL ödemeler yapılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 30.08.2021 - 20:50 30.08.2021 - 20:52 Vural Pars

SGK son dakika duyurdu ortak karar ile 100 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. SGK üzerinden emekli maaşı alan müşterilere kamu ve özel bankaları tarafından yeni bir kampanya düzenlendi. Bu kampanyalarda 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek ve kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredilerinde diğer banka borçlarınızı da kapatabileceksiniz. SGK üzerinden yapılan duyuru ile birlikte emekli maaşını bankalar üzerinden alan kişiler 100 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli krediler hemen kullanabilecekler.

Üstelik banka kredi notunuz düşük olsa bile ve daha önce Kredi kullanmamış olsanız bile bankalar sizlere emekli maaşını taşımanız durumunda hemen Kredi kullandıracaktır. Bankalar ile SGK arasında tek anlaşma krediler değil bankalar ile SGK arasında anlaşmalarda emekli promosyonları da bulunmaktadır. 750 TL'ye kadar verilen emekli promosyonlarında emekli maaşı taşıdığınız banka üzerinden alabileceksiniz. 

Ziraat bankası'ndan emekli kredisi kampanyası

100 yıldan fazladır ülkemizde hizmet veren Ziraat Bankası emekli olan müşterilerin en çok tercih ettiği ve maaş almak istediği bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi kullanmak isteyen müşteriler belirli şartları uygun olması durumunda hemen işlemlerini yaparak emekli kredisi kullanabileceklerdir. Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda hemen banka şubesinden ve bankanın internet sitesi üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Emekli olan kişilere 100.000 TL ye kadar anında onay veren Ziraat Bankası İlk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı da sizlere sunacaktır. 100.000 TL'ye kadar verilen ihtiyaç kredisi haricinde banka 500 bin TL'ye kadar da konut kredisi kampanyasına kendi bankası'ndan emekli maaşı alan emeklileri sokmaktadır. 

Vakıfbank'tan emekli kredi kampanyası 100.000 TL kredi onayı...

Vakıfbank üzerinden de emekli kredi kampanyasına katılabilir ve 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Emekli olan kişilerin ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda banka kişilerin maaş alması halinde maaşının 22 katına kadar kredi onayı verecektir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler Vakıfbank üzerinden emekli kredi kampanyasına banka şubeleri aracılığı ile veya bankanın resmi internet sitesinden başvuru formu doldurarak katılabilecekler. 

sgk-son-dakika-duyurdu-ortak-karar-ile-100-bin-tlye-kadar-odeme-yapilacak

Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi Halkbank İş Bankası Garanti Bankası Denizbank Akbank burganbank fibabanka ve Odeabank gibi bankalardan da hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@