SGK, SSK, Bağ-Kur emeklisi 3 gün içinde 1800 TL alacak! Emekli bu şansı kaçırmasın, yüz güldürecek ek ödeme başladı. Tüm emekliler için ek ödeme fırsatı Kasım ayında da devam ediyor. SGK, SSK ve bağ-kur emeklisi ile birlikte dul ve yetim aylığı alanlarda ek ödemelerden yararlanabiliyor. Emekli vatandaşların yıl sonunda tüm nakit ihtiyaçlarına çözüm olacak bu kampanyaya başvurular çok kolay. Başvuru işlemleri yapıldıktan sonra sadece 3 gün içerisinde paralar hesaba yatıyor. Banka şubesine gitmeye bile gerek yok hemen ATM'den paraları çekmek mümkün. Emekliye 1800 TL ek ödeme detayları haberimizde…

SSK, SGK ve BAĞ-KUR emeklisi vatandaşlar yıl sonunda yapılacak olan emekli zammı için çok heyecanlı. Bir yandan zam haberleri yakından takip edilirken bir yandan da ek ödeme fırsatları emeklilere yüzünü güldürmeye devam ediyor. Milyonlarca emekli vatandaş için Kasım ayında bankaların ek ödeme kampanyaları devam ediyor. Bildiğiniz üzere 2018 yılından bu yana bankalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu arasında yapılan anlaşma doğrultusunda Emekliye banka promosyonu ödemesi başlamıştı. Bankaların emekliye promosyon ödemeleri için sadece tek bir şartları bulunuyor. Emekli maaşını taşımak ve 3 yıl boyunca bankada kalma taahhüdü vermek. Emekliye promosyon veren bankalar farklı ödemeler yapıyor. Özellikle Garanti Bankası'nın bin 800 TL'lik yeni ek ödeme kampanyası emeklinin yüzünü güldürüyor.

sgk-ssk-bag-kur-emeklisi-3-gun-icinde-1800-tl-alacak-emekli-bu-sansi-kacirmasin-yuz-guldurecek-2

1800 TL'YE VARAN BANKA PROMOSYONU

Garanti Bankası, Geçtiğimiz günlerde Emekliye banka promosyonu ödemelerini güncelledi. Yılın sonu yaklaşırken emeklilerin yüzünü güldürmek ve tabii ki emekli müşteri kazanmak isteyen banka promosyon ödemeleri 1800 liraya kadar çıkardı. Aynı zamanda Garanti Bankası'nın farklı kampanyaları da bulunuyor. Örneğin kendi maaşını taşıyan ve promosyon ödemesinden faydalanan emekliler aynı zamanda bir yakınını getirmeleri durumunda da kişi başına 150 TL Ek ödeme alıyor. Yani Garanti Bankası'nın promosyon ödemesi giderek artıyor.

sgk-ssk-bag-kur-emeklisi-3-gun-icinde-1800-tl-alacak-emekli-bu-sansi-kacirmasin-yuz-guldurecek-3

KİM NE KADAR PROMOSYON ALACAK?

Garanti BBVA, Maaşa göre promosyon ödemesi veriyor. Garanti Bankası'nın en düşük promosyon ödemesi 1200 TL olurken en yüksek ise 1800 TL olarak veriliyor. Üstelikte emeklilerin promosyon olabilmesi için tek bir şartı var. Emekli maaşını taşıyarak banka bünyesine katılmak ve 3 yıl boyunca emekli maaşını Garanti'den almak. Eğer promosyon ödemesi ne arttırmak istiyorsanız yakınlarınızı da Garanti Bankası'na davet ederek kişi başına 150 lira ek promosyon kazanabilirsiniz.

sgk-ssk-bag-kur-emeklisi-3-gun-icinde-1800-tl-alacak-emekli-bu-sansi-kacirmasin-yuz-guldurecek-e-1

PROMOSYON ÖDEMESİ NE ZAMAN YATIYOR?

Garanti Bankası emekli promosyon ödemesi başvuruları oldukça kolay. Banka şubelerine giderek ya da e-devlet üzerinden maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirerek promosyon başvurusu yapabilirsiniz. Emekli promosyon başvurusu yapıldıktan sonra 3 gün içerisinde Garanti Bankası'nın ödemesi hesabımıza geçiyor. Yani bankaya gidip para çekmenize de gerek kalmıyor ATM’lerden kartınızla birlikte promosyonunuzu kullanabiliyorsunuz. Garanti BBVA, maaşını taşıyan emeklilere avantajlı kredi kampanyaları da düzenliyor. Özellikle krediler de düşük faiz oranları, yüksek limitler ve uzun vade seçenekleri gibi avantajlar sunuluyor. Ayrıca maaşını taşıyıp Garanti Bankası'nın kredi kartlarını kullanan emeklilerde yaptıkları alışverişlerde ekstra Bonus kazanma şansına sahip oluyor.